Aglomeracja

Wszystkie gabinety lekarskie z umowami

nfz_logo  Foto:

nfz_logoMieszkańcy całej Wielkopolski mogą bez obaw iść do swojego lekarza. Wszystkie gabinety podpisały umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Wielkopolski Oddział Wojewódzki NFZ informuje, że od dnia 1 stycznia Wielkopolanie są zabezpieczeni w 100% w świadczenia lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, a świadczenia będą udzielane w dotychczasowych miejscach – informuje NFZ.

W całej Polsce takie umowy podpisało ponad 70% gabinetów świadczących podstawową opiekę zdrowotną. Oprócz Wielkopolski spokojni mogą być pacjenci w województwach kujawsko-pomorskim, zachodniopomorskim i świętokrzyskim.

Mająca działać od początku roku infolinia Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ miała niestety awarię. Powinna zostać uruchomiona w piątek (2.01), a korzystać z niej będzie można przez całą dobę dzwoniąc na numer 800 800 805.

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz


  • Trzeba ludzi informować o możliwości zmiany lekarza rodzinnego. Już samo to sprawi, że będzie ruch pacjentów pomiędzy przychodniami i zyskają tylko te co oferują dobre usługi i miłe podejście. Najwyższy czas skończyć z podejściem 20 lat u jednego lekarza, a jak coś się dzieje to trzeba do innej przychodni iść.