Aglomeracja

Wracają stacjonarne Ekocuda

Ekocuda  Foto: materiały prasowe / Joanna Oleszak

Targi kosmetyków naturalnych Ekocuda wracają do stacjonarnej formy. Po kilkumiesięcznej przerwie organizatorzy zapraszają wszystkich fanów naturalnej pielęgnacji do wzięcia udziału w wydarzeniu, zapewniając, że dołożyli należytej staranności, by po wdrożeniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa, uczestnicy i wystawcy czuli się spokojnie i komfortowo. To doskonała wiadomość dla społeczności, jaka powstała wokół Ekocudów. Targi odbędą się w Poznaniu 3-4 października.

Kiedy z powodu pandemii odwołano wszystkie targi, nikt nie sądził, że jeszcze w tym roku będziemy mogli uczestniczyć w takich wydarzeniach, jednak już tej jesieni targi powracają w swej oryginalnej formie!

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Organizacja targów niesie ze sobą pytanie o bezpieczeństwo. Organizatorzy zapewniają jednak, że podczas wydarzenia spełnione zostaną wszystkie normy bezpieczeństwa.

Nadchodząca edycja będzie wyjątkowa. Pomimo dużego sukcesu targów wirtualnych wiedzieliśmy, że naszym fanom brakuje stacjonarnych spotkań. Obserwowaliśmy rozwój sytuacji, a także przebieg innych tego typu wydarzeń. Dziś możemy powiedzieć, że jesteśmy gotowi – Ekocuda będą bezpieczne, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Zastosowaliśmy się do wszystkich obowiązujących norm i wdrożyliśmy rozwiązania, które pomogą nam maksymalnie zadbać o bezpieczeństwo. – zapewnia Zuzanna Mierzejewska, organizatorka targów i właścicielka marki Ekocuda.

Co więc zmieni się w przebiegu wydarzenia? Każdy uczestnik będzie musiał wypełnić formularz rejestracyjny, który zawiera również deklarację epidemiologiczną. Uczestnicy będą wpuszczani do środka jedynie w maseczkach oraz rękawiczkach ochronnych, co będą kontrolować osoby przy wejściu. Wprowadzono m.in. limit odwiedzających – jedna osoba na przestrzeni 2,5 m2., a także inne środki bezpieczeństwa. Wszystkie wytyczne są szczegółowo opisane w regulaminie dla odwiedzających.

Wyjątkowe oferty i promocje

Na targach jak zawsze pojawią się polscy i zagraniczni wystawcy, prezentując swoje najlepsze naturalne produkty. Uczestnicy mogą liczyć na specjalne promocje i rabaty, a także na niespodzianki i premiery! To świetna okazja, by zakupić kosmetyki, które bywają trudno dostępne w sklepach. Ponadto wystawcy chętnie dzielą się swoją profesjonalną wiedzą i radą, by kupujący mogli wybrać najlepsze dla siebie produkty.

Jest to więc wspaniała szansa, by zaopatrzyć się w kosmetyki, które przygotują nasze ciało na nadchodzącą jesień i zimę. Wybór produktów będzie taki, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Gdzie i kiedy odbędzie się wydarzenie?

Jesienne Ekocuda zawitają w trzech miastach:

  • 3-4 października w Poznaniu w budynku Concordia Design
  • 24-25 października w Gdańsku na Stadionie Energa
  • 21-22 listopada w Warszawie w Centrum Praskim Koneser

Każda przestrzeń zostanie przygotowana tak, by maksymalnie zadbać o bezpieczeństwo uczestników.

PATRONI MEDIALNI:

Radio ESKA, PINK MINK Studio, Natalia Siwiec / Nathsiw, Biokurier.pl, Piggypeg, Imperium Kobiet, Law Business Quality, Inspirantka.pl, Ulica ekologiczna, Czytamy etykiety, Ekologia.pl, Wirtualne Kosmetyki, Samo Zdrowie, Trendy Art of Living, Stowarzyszenie Kosmetyki Bez Okrucieństwa, magazyn Dobra Mama, Nasz Głos Poznański, Dobre Zielsko, Sukces po poznańsku, lepszypoznan.pl, poznews.pl, Wielki Kufer, Miasto Dzieci, My3Miasto.pl, Mamy Mamom, Example.pl, Informator Stolicy, VIP Styl, naturalnabogini.pl, magazyn Holistic Health, kierunekkosmetyki.pl.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe / Joanna Oleszak

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz