POZnań

Wolny Kiermasz Choinkowy – coś specjalnie dla Ciebie!

Wolny Kiermasz Choinkowy - coś specjalnie dla Ciebie!  Foto: facebook / Wolny Targ

To już ostatnia niedziela przed Świętami, a zatem ostatnia szansa, by w miłej atmosferze, bez zbędnych nerwów zrobić odpowiednie zakupy. Zapraszamy na Wolny Kiermasz Choinkowy na Cytadelę.

Będziemy mogli tutaj kupić niepowtarzalne prezenty, ale będą też domowe wypieki i warsztaty.

Obiecuję wszystkim, którzy zaplanują najbliższą niedzielę z wolnym targiem dużo dobrej energii, mnóstwo pięknych przedmiotów a zapobiegliwym możliwość wyboru pierwszych świątecznych prezentów – mówi Magdalena Kosakowska, pomysłodawczyni i organizatorka tej poznańskiej idei.

Podczas najbliższej niedzieli będzie można kupować prezenty, jakich trudno szukać w masowej sprzedaży. Będziemy mogli dzięki temu wesprzeć Gwiazdora i obdarować najbliższych oryginalną biżuterią, zabawkami, ciekawą sztuką użytkową, autorską galanterią, kosmetykami naturalnymi, grafiką i wieloma innymi unikatowymi upominkami. Będą również ozdoby świąteczne.

Na wszystkich przybyłych czekać będzie kilkudziesięciu ludzi z pasją, którzy przywiozą swoje dzieła – przekonuje Magdalena kosakowska – jak zwykle nie zabraknie domowych wypieków, tych tradycyjnych, świątecznych czy bezglutenowych i wegańskich.

Podczas świątecznej edycji Wolnego Targu odbywać się będą również całodzienne warsztaty szyciowe na które zapraszamy wszystkie chętne dzieci. Będą one tworzyć renifery, które maluchy będą ozdabiać tak, by stały się ich ulubionymi przytulankami. Pojawi się też autorka książki o zabawach z plasteliną w roli głównej, która pokaże jakie cuda można zrobić przy pomocy małych rączek.

Zapraszamy serdecznie i polecamy Wolny Targ Choinkowy, który odbywać się będzie w budynku Sceny Wspólnej (ul. Za Cytadelą, róg Brandstaettera) w niedzielę 20 grudnia od 11:00 do 17:00.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz