Piłkarze ręczni WKS-u Grunwald na własnym boisku podjęli drugie beniaminka I ligi,a drużynę MKS-u Mazur Sierpc. Poznaniacy pewnie wygrali 27:20, zapewniając kibicom pełne emocji spotkanie.
Tylko na początku, kiedy goście prowadzili 3:1, dało się zauważyć pewną nerwowość w grze poznaniaków. Jednak wojskowi dość szybko otrząsnęli się i zaczęli przejmować inicjatywę. Po zmianie stron uzyskali wyraźną przewagę i zdobyli upragnione 2 punkty!
WKS Grunwald Poznań – MKS Mazur Sierpc 27:20 (13:12)



![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)













Dodaj komentarz