K U L T U R A

Wnętrza – kolejna premiera w Nowym

Wnętrza  Foto: Teatr Nowy w Poznaniu

Wnętrza Foto: Teatr Nowy w PoznaniuTrwają ostatnie przygotowania przed kolejną premierą w Teatrze Nowym, która zaplanowana została na początek marca. Sztukę Woody’ego Allen’a wyreżyserował Paweł Miśkiewicz.

Wnętrza Woody’ego Allena to jeden z jego pierwszych scenariuszy i, co ciekawe, nie jest to typowa dla niego komedia intelektualna – wyjaśnia Ewa Górczyńska z Teatru Nowego – inspirowany życiem Ingmara Bergmana komediodramat w szorstki sposób ukazuje historię nowojorskiej rodziny, w której dochodzi do potężnego wyładowania emocjonalnego, kryzys relacji rodzinnych, a do tego Woody Allen i aktorzy Teatru Nowego – istny Teatr!

Na scenie zobaczymy Gabrielę Frycz, Danielę Popławskę, Marię Rybarczyk, Martę Szumieł, Martynę Zarembę, Radosława Elisa, Grzegorza Gołaszewskiego, Mariusza Puchalskiego oraz występującego gościnnie Macieja Hązła.

Scenariusz sztuki napisał i całość wyreżyserował Paweł Miśkiewicz.

Premiera odbędzie się na Dużej Scenie Teatru Nowego w Poznaniu w sobotę 2 marca o godzinie 19:00. Wnętrza będzie także można zobaczyć podczas kolejnych spektakli zaplanowanych na 3, 5, 6, 7 marca 2013. Wszystkie rozpoczynać się będą na Dużej Scenie o 19:00.

Zapraszamy również na premierę z legitymacją szkolną, studencką, oraz emeryta we wtorek 5 marca o godzinie 19:00. Za udział w niej, z ważną legitymacją, trzeba zapłacić 15,00 złotych.

Bilety kosztują od wtorku do czwartku 50,00 i 30,00 złotych, a w weekend 55,00 oraz 35,00 złotych.

premiera z legitymacją 15 zł (po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej, emeryta).

Przekład: Zuzanna Naczyńska
Adaptacja, reżyseria, opracowanie muzyczne: Paweł Miśkiewicz
Scenografia i kostiumy: Barbara Hanicka
Światła: Marek Kozakiewicz
Projekcja video: Wojciech Puś

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz