DLA STUDENTA

Wielkie grillowanie UAM

Wielkie Grillowanie UAM 2012  Foto: Wielkie Grillowanie UAM 2012

Wielkie Grillowanie UAM 2012 Foto: Wielkie Grillowanie UAM 2012Koncerty, gry, konkursy, strefa relaksu. To tylko niektóre atrakcje, na które mogą liczyć uczestnicy Wielkiego Grillowania na Morasku. Wszystko na dodatek za darmo!

Wielkie Grillowanie UAM to jak zwykle moc atrakcji dla każdego – mówią organizatorzy – wszystko po to, by studenci mogli w najlepszej atmosferze spędzić dwa majowe dni na Morasku i mieć niezapomniane przeżycia i okazje do integracji.

Zapowiadają również, że na studentów czekać będzie w tym roku największy zestaw zabawek dmuchanych i rozrywkowych jaki był do tej pory.

Dla spragnionych odpoczynku zorganizowana zostanie strefa relaksu z leżakami. Będzie także można pomoczyć nogi w basenie oraz pograć w piłkę. W miejscu nazwanym Hyde Park studenci prezentować będą swoje szalone i niezwykłe zainteresowania.

Wielkie Grillowanie UAM 2012 Foto: Wielkie Grillowanie UAM 2012

Jak co roku propagować będziemy wśród studentów inicjatywę… wzajemnego przytulania – wyjaśniają organizatorzy – podczas Wielkiego Grillowania UAM na teren wypuścimy nasze sympatyczne ekipy, do których zupełnie bez kosztów i z wielka przyjemnością będzie można się przytulic i poczuć energię!

Wielkie Grillowanie UAM 2012 Foto: Wielkie Grillowanie UAM 2012

Zapraszamy na Wielkie Grillowanie UAM na Morasku  w środę i czwartek (9. i 10.05). Za darmo!

Na scenie pojawią się zespoły Lipali, Pezet (Paweł Kapliński), Prosto z Chile, Erijef Massiv, DRUNK’n’ROLLED, ANEKE, Cherstwy (Wojciech Czarniawski), oraz UAM Dream Team.

Oto próbka tego, co usłyszymy na żywo na Morasku – Lipali…

http://www.youtube.com/watch?v=3CgNGAhXhBs&feature=player_embedded#!

…oraz Erijef Massiv

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz