POZnań

Wielka giełda winyli

Galeria Malta  Foto: Galeria Malta

Klasyczny rock, jazz, a może blues? Ponad 20.000 unikalnych płyt winylowych czeka na miłośników muzycznych klimatów vintage, w sobotę 19 maja w godzinach 10:00-20:00 w Galerii Malta. Sklepy oraz prywatni kolekcjonerzy zaprezentują swoje wyjątkowe zbiory.

Na Wielkiej Giełdzie Winyli znajdzie się wiele stoisk ciekawych sklepów z różnych stron świata. Atrakcyjny asortyment zaprezentują też prywatni kolekcjonerzy. Szeroki przekrój muzyczny – od klasycznego rocka, jazzu, po muzykę filmową – to gwarancja, że każdy gość targu winylowego znajdzie coś dla siebie.

To świetna okazja, by poczuć magię winyli. Poczuć smak i zapach dzieciństwa czy po raz pierwszy wziąć „muzykę” do ręki. To fascynujące, że w czasach YouTube i Spotify popularność czarnych płyt przeżywa renesans. Nasza giełda pozwoli zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi – mówi Paweł Janiszewski, pasjonat płyt winylowych i jeden w wystawców.

Wszystkie gatunki muzyczne znajdą się w jednym miejscu. Organizatorzy bogatą ofertę kierują zarówno do wytrawnych kolekcjonerów, jak i osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z gramofonem. Wśród wystawców nie zabraknie takich sklepów jak: Tysiąc Winyli, Winyl w jednej cenie, Winylownia, Trzaski.pl, Winyl Market, Muzyka Miasta, Płyty Gramofonowe, Antykwariat Grochowski, Muzyczne Listy/Vintage Soundglasses, Sklep Muzyczny HIT – Płyty Winylowe / CD / DVD / Bluray, Frankenstein Vinyl.

Użyte w artykule zdjęcia: Galeria Malta, QA Consulting

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz