K U L T U R A

Wielka Gala Charytatywna Fundacji Mam Marzenie

Wielka Gala Charytatywna Fundacji Mam Marzenie  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Wielka Gala Charytatywna Fundacji Mam Marzenie, to coroczny koncert dedykowany Marzycielom, jak również tym, którzy na co dzień pomagają spełniać dziecięce marzenia. Jest to jedyna okazja, aby fundacja mogła podziękować tym wszystkim, którzy nie pozostawiają apelu o pomoc bez odpowiedzi.

Podczas koncertu podziękowano firmom, które pomagają spełniać marzenia dzieci. Spełniono też dwa marzenia dwóch Mikołajów. Jeden otrzymał piec do gitary elektrycznej, a drugi keyboard. Ostatnie marzenie było okrągłym marzeniem, które udało się spełnić fundacji. Od momentu założenia, przez ostatnich 10 lat wolontariusze i firmy spełnili 5000 marzeń.

W trakcie gali można było wspomóc fundacje w czasie licytacji koszulki meczowej z podpisem Cristiano Ronaldo – na rzecz fundacji z tej licytacji wpłynęła kwota 10 tyś. zł. Świąteczna bombka z podpisem Leszka Możdżera to kolejne 3000 zł na spełnienie czyjegoś marzenia.

Fundacja Mam Marzenie powstała w Krakowie 14 czerwca 2003 roku z inicjatywy jej założyciela i Fundatora – Piotra Piwowarczyka, jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca wyłącznie wolontariuszy. Dzięki wsparciu wielu osób, 14 czerwca w Urzędzie Miasta w Krakowie odbyła się uroczystość podpisania aktu notarialnego powołania do życia Fundacji i powołania organów Fundacji.

Fundacja rozpoczęła działalność w lutym 2004 r. w Krakowie, Warszawie i w Poznaniu. Od 2007 roku działa już na terenie całej Polski i obecnie posiada 16 oddziałów. Wczoraj udało się spełnić 5000 marzenie.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz