Firma

Więcej Castoramy

Castorama przy Góreckiej  Foto: lepszyPOZNAN.pl / tab

Już trzy markety budowlane działają pod szyldem Castoramy w naszej aglomeracji. Do najdłużej działającego sklepu na Winogradach dołączyły teraz markety w Swarzędzu oraz w Poznaniu przy ulicy Góreckiej.

Castorama przy Góreckiej Foto: lepszyPOZNAN.pl / tab

Market w Swarzędzu został niedawno wybudowany, a pierwsi klienci mogli w nim zrobić zakupy w środę 22 sierpnia. Jak zwykle przy takich okazjach nowy sklep kusił promocjami.

Zupełnie inna sytuacja jest na poznańskim Górczynie. Istniejący tutaj skład remontowo-budowlany Brico Depot zmienia szyld na Castorama. Choć na zewnątrz zmiany są już widoczne, wewnątrz niewiele się zmieniło, choć są one zapowiadane. Ponowne otwarcie sklepu zostało zapowiedziane na 12 września. Market będzie miał blisko 5.500 metrów kwadratowych.

Obie marki, a więc zarówno Brico Depot oraz Castorama, należą do tego samego właściciela. Grupa Kingfisher to jeden z większych graczy w tej branży w Europie. Zarządza jeszcze kilkoma innymi markami nie obecnymi w tej chwili w Polsce.

W naszym fyrtlu działają również trzy markety Leroy Merlin, oraz Brico Marche, Obi i Praktiker. Ostatnio pojawiły się informacje, że niemiecki właściciel tych ostatnich sklepów, zamierza je sprzedać.

Castorama przy Góreckiej Foto: lepszyPOZNAN.pl / tab

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz