Weekendowe sukcesy poznańskich zawodników judo

PGE Akademia Judo  Foto: materiały prasowe

Zawodnicy PGE Akademii sprawdzali swoje przegotowanie podczas Pucharu Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych w Piasecznie.

Damian Kubiak (-90) – złoty medalista podczas tegorocznego Cadet European Cup – ponownie zatriumfował i zajął pierwsze miejsce. Na podium stanęły również Nicole Pikosz (-70) oraz Myroslava Shramko (-63), zdobywając tym samym dwa srebrne medale. Siedmiu zawodników PGE Akademii Judo w kilku kategoriach wagowych to dzień pełen zmagań i pokonywania własnych słabości, ale też kolejne doświadczenie i krok do celu.

Miniony tydzień zawodnicy PGE Akademii Judo zakończyli na macie podczas IKIZAMA JUDO CUP V o Puchar Burmistrza Gminy Piaseczno.

W niedzielę pięciu zawodników dzielnie próbowało swoich sił, czego efektem są miejsca na podium: drugie miejsce zajął Jakub Muszyński (-66), trzecie miejsce zajęli Jakub Kobyliński (-66) oraz Tola Zakrzewska (-63). To kolejne zmagania i triumfy PGE AJ i na pewno nie ostatnie.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe