Sport

Waterpolo w końcu zagra w Poznaniu

Box Logistics Waterpolo Poznań - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Już w najbliższy weekend odbędzie się IV kolejka Ekstraklasy Mistrzostw Polski Seniorów 2020/21. Po udanym wyjeździe do Łodzi, zawodnicy Box Logistics Waterpolo Poznań zmierzą się z drużyną Łukosz WTS Polonia Bytom. Mecze zostaną rozegrane w sobotę 24.04 o godzinie 18:00 oraz w niedzielę o godzinie 11:30.

Po IV kolejce Ekstraklasy zawodnicy z Poznania znajdują się na 3 miejscu w tabeli. Drużyna z Bytomia zajmuje miejsce 2 zaraz za liderem – drużyną AZS Uniwersytet Warszawski.

Czekają nas dwa bardzo wymagające spotkania i nie lada emocje! Po raz pierwszy jako gospodarze Box Logistics Waterpolo Poznań rozegrają spotkania na Pływalni Miejskiej Rataje na osiedlu Piastowskim.

Do meczy podchodzimy mocno skoncentrowani i liczymy na naszą dobrą grę. Bardzo byśmy chcieli ugrać nawet punkt w meczach z drużyną Łukosz WTS. Zadajemy sobie jednak sprawę z dużej siły jaką dysponują koledzy z Bytomia, którzy są aktualnymi Mistrzami Polski. Obiecujemy, że damy z siebie wszystko i jednocześnie zapraszamy kibiców do oglądania meczy on-line w sieci. Wszystkie informację odnośnie transmisji będą podane na naszej stronie na Facebooku. Trzymajcie kciuki! – mówi zawodnik Tomasz Różycki

Udział Box Logistics Waterpolo Poznań w rozgrywkach jest możliwy dzięki stałej pomocy Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania w ramach wsparcia dla drużyn zespołowych seniorów, sponsorowi tytularnemu – firmie Box Logistics – oraz współpracy partnerów: sponsora technicznego – firmy VITEX, Fabryka Formy Green Point, Pracownia Zdrowia i Urody, Malta Ski, Fregata Swimming, a także patronów medialnych – Radio Poznań, lepszyPOZNAN.pl oraz Radio Meteor.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz