Sport

Waterpoliści nie zdobyli punktów w Warszawie

Box Logistics Waterpolo Poznań - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

W II kolejce rundy mistrzowskiej Ekstraklasy zawodnikom Box Logistics Waterpolo Poznań nie udało się pokonać drużyny AZS Uniwersytet Warszawski.

Sobotnie spotkanie zakończyło się wynikiem 16:5. W niedzielę poznaniacy pokazali się z lepszej strony, jednak niewystarczająco dobrze, aby pokonać warszawiaków. Mecz zakończył się wynikiem 19:12.

Jesteśmy po dwóch naprawdę ciężkich meczach z AZS UW i czujemy spory niedosyt. Przeciwnik postawił poprzeczkę bardzo wysoko i przy tak słabej naszej skuteczności nie można było wygrać. Nie podłamujemy się, wracamy do ciężkich treningów i w głowach mamy już spotkania z ŁSTW Ocmer Łódź.- powiedział Tomasz Różycki

Następne spotkanie poznaniacy rozegrają u siebie. Podejmą drużynę z Łodzi – ŁSTW Ocmer. III kolejka: 27-28.03.2021 Box Logistics Waterpolo Poznań – ŁSTW OCMER Łódź

2. kolejka grupy mistrzowskiej Ekstraklasy Mistrzostw Polski Seniorów 2020/21:

AZS Uniwersytet Warszawski – Box Logistics Waterpolo Poznań

1. mecz: sobota 13.03.2021, godz. 18:00

Wynik: 16:5 (4:1,2:3,3:1,7:0).

Strzelcy bramek: Bartłomiej Kowalewski – 2, Tomasz Różycki – 2, Jan Oleksów -1.

MVP: Paweł Handze

2. mecz: niedziela 28.02.2021, godz. 17:00

Wynik: 19:12 (4:3,5:1,5:4,5:4).

Strzelcy bramek: Jan Oleksów – 6, Bartłomiej Kowalewski – 3, Tomasz Różycki – 2, Eryk Naumowicz – 1.

MVP: Bartłomiej Kowalewski

Udział Box Logistics Waterpolo Poznań w rozgrywkach jest możliwy dzięki stałej pomocy Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania w ramach wsparcia dla drużyn zespołowych seniorów, sponsorowi tytularnemu – firmie Box Logistics – oraz współpracy partnerów: sponsora technicznego – firmy VITEX, Fabryka Formy Green Point, Pracownia Zdrowia i Urody, Malta Ski, Szkoła Pływania Fregata Swimming, a także patronów medialnych – Radio Poznań, Planeta Sportu i lepszyPOZNAN.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz