Warta – Olimpia Elbląg 2:0 (0:0)

Warta Poznań  Foto: Warta Poznań

Warta Poznań Foto: Warta PoznańWarta Poznań zamierza dzisiaj zapisać na swoim koncie cenne 3 punkty. Czy goście na to pozwolą? Mecz na Bułgarskiej rozpocznie się o godzinie 16:00.

Czeka nas trudny mecz, z Olimpią która w ostatnim meczu pokazała, że stać ją na sprawienie niespodzianki, co z pewnością słyszeli Państwo w wypowiedzi bramkarza Pogoni, która krąży po internecie – mówił Jarosław Araszkiewicz – w tej lidze każdy może wygrać z każdym, jednak ja nie biorę pod uwagę innego rezultatu w sobotnim meczu, jak naszego zwycięstwa, musimy być skupieni i zdeterminowani.

Pod znakiem zapytani stoi dzisiejszy występ Adriana Bartkowiaka i Tomasza Magdziarza.

KS Warta Poznań

2 - 0

Olimpia Elbląg

• 90'+3' - koniec! dzięki za wynik! 🙂
  • 90'+2' - biegają, kopią tą biedną piłkę, ale nic z tego nie wynika
  • 90'+2' - czekamy na gwizdek - jest! ale to nie ten - rzut wolny
  • 90'+1' - rzut wolny zakończony strzałem gości - zgadniecie? oczywiście - za wysoki 🙂
  • 90' - sędzia dolicza 3 minuty
  • 90' - grę wznawia bramkarz Olimpii - ale Zieloni szybko przejmują piłkę, szybko ja również tracą
  • 89' - Magdziarz prawą stroną boiska biegnie, ale traci piłkę
  • 88' - nasz napastnik walcząc o piłkę "wjechał" w Rogaczowa, nasz zawodnik - Piceluk dostaje żółtą kartkę
  • 87' - Jasiński niedokładnie podaje piłkę i ta ląduje za boiskiem
  • 87' - czasu jest zbyt mało, by zmienić losy tego meczu, choć cuda się zdarzają - tylko one mogą pomóc Olimpii
  • 86' - pojawili się kilkanaście minut temu kibole gości, ale jak oni weszli..?
  • 85' - choć Zieloni mogli by już "murować" bramkę, to walczą - mało skutecznie, ale jednak 🙂 w myśl zasady, że najlepszą obroną jest atak
  • 84' - nieudana główka w stronę bramki Olimpii - ale czyja to była główka?
  • 82' - niebezpieczny, ale znów za silny i za wysoki strzał gości
  • 81' - uaktywnili się kibole, odezwał się beben 🙂
  • 79' - wykonawcą Reiss - gooooooooooooool!
  • 78' - po faulu na polu mamy jednak KARNY!!!!
  • 78' - aaaaaaaaaaaaaale... niewykorzystane sytuacje się mszczą, a teraz Warta zmarnowała doskonałą okazję
  • 77' - Lubenow - zawodnik Olimpii starał się podać piłkę swojemu koledze, ale zrobił to zbyt mocno by ten zdołał do niej dobiec
  • 76' - Reiss walczy o piłkę, przerzuca ją do Magdziarza, ale zabiera ja nieproszony o to obrońca Olimpii
  • 74' - bardzo niebezpieczna akcja i Kołosow silnie strzela w stronę bramki - Słowik ratuje wspaniałą paradą Zielonych przed utratą bramki
  • 73' - schodzi Piotr Giel - dzięki za bramkę, a zmienia go
  • 72' - Kołosow strzela, ale na szczęście radzi sobie z piłką Słowik
  • 70' - - bramkarz gości wyszedł daleko z bramki, by przechwycić piłkę adresowaną do Giela
  • 69' - wybijamy ją na aut - Matwijów strzela ale w sposób charakterystyczny dla Olimpii - za mocno, za wysoko
  • 68' - ponownie wykonujemy aut, ale goście zagęścili jeszcze bardziej obronę, przechwytują piłkę i biegną z nią pod naszą bramkę
  • 67' - wolny blisko naszej bramki, ale wprost w mały mur naszej obrony - ppo błyskawicznym kontrataku nasz napastnik nie dochodzi... do piłki i nie ma gola 🙁
  • 65' - zmiana u Zielnych - Bereszyński schodzi, zmienia go Jakóbowski
  • 65' - szybka próba wykonania kontrataku gości nie była skuteczna
  • 64' - po rzucie wolnym mamy kolejny rożny
  • 63' - Magdziarz wykonuje wprost na głowę Bereszyńskiego, ale nie ma gola, po chwili kolejna akcja po błędzie obrony, ale piłka trafia w nogi obrońcy - ale było groźnie!
  • 63' - ładne wykonanie, tylko żaden Zielny nie zamykał bramki - mamy kolejny róg
  • 62' - Bartczak główką wrzuca piłkę w stronę bramki, ale... jakoś niedokładnie - ale mamy róg
  • 61' - schodzi Górka, a zmienia go Bartosiak, czyli goście też się wzmacniają
  • 61' - Reiss środkiem pola, odddaje piłkę na lewo, ale tracimy ją
  • 60' - bardzo mi się podobają zmiany w Warcie - "zmianę sponsoruje..." i tutaj pada nazwa firmy 🙂
  • 58' - zaczyna być chłodno - człowiek siedzi, nie biega, tylko stuka w klawiaturę, to ręce zaczynają drętwieć - zawodnikom chyba nogi drętwieja, bo strzały są niedokładne
  • 57' - kolejna akcja Zielonych, kolejny raz zatrzymana pod bramką - tym razem piłkę przeją Rogaczow
  • 56' - Reiss wchodzi, zmieniając Grzeszczyka - Piotr Reiss witany jest przez kiboli brawami 🙂
  • 55' - rzut wolny niecałe 30 metrów od bramki, ale strzał zablokowany - potem piklma kilka razy jeszcze leciała w stronę bramki gości, ale za każdym razem zatrzymywali ją obrońcy Olimpii
  • 52' - goooooooooooooool! Strzela Giel
  • 51' - Lubenow starał się wejść z piłką do naszej bramki, ale nie przewidział, że będą mu przeszkjadzać nasi obrońcy
  • 50' - rzut wolny wykonuje Sobieraj, ale robi to zbyt mocno i piłkę wyłapuje Rogaczow
  • 48' - zarówno Olimpia jak i Warta nie potrafi jak do tej pory utrzymać się dłużej przy piłce i stworzyć groźnej akcji
  • 47' - Bereszyński lewą stroną boiska biegł z piłką, ale został skutecznie zatrzymany na linii pola bramki gości
  • 46' - przerwa się przydała, bo zawodnicy nabrali sił - obu drużyn. zaczęli szybko!
  • 46' - zaczynamy! 🙂
  • 16:57 - w przerwie wystąpiły Warcianki, potem był konkurs rzutów karnych dla kiboli - teraz już na boisko wyszli Zieloni - czekamy na wznowienie meczu
  • 45'+1' - Chałas strzela, ale piłkę pewnie łapie Słowik - koniec pierwszej połowy!
  • 45' - ile czasu doliczy sędzia - niech nie dolicza, niech ta połowa już się kończy - jednak nie - doliczona zostaje minuta
  • 44' - ładna akcja w środku boiska, gdy piłka wędrowała od zawodnika do zawodnika, ale na polu karnym gości już taka posłuszna Zielonym nie była
  • 43' - MY CHCEMY GOLA, ZIELONI MY CHCEMY GOLA - krzyczą zniecierpliwieni kibole - to jedna z nielicznych sytuacji, gdy ich słychać
  • 42' - jakby się ktoś pytał to mamy kopaninę - piłka jednak jakoś toczy się w stronę naszej bramki, a za nią zawodnicy
  • 40' - goście przy piłce, ale odbieramy im piłkę, Giel wywalczył piłkę, zamieszanie, piłka przechodzi z nóg do nóg - dośrodkowanie do Grzeszczyka, ale piłkę wyłapuje Rogaczow
  • 39' - Jasiński stara się wypracować jakąś sytuację na prawej stronie, ale... nic z tego. Nic nie dało dośrodkowanie i wrzutka do Magdziarza - za silna
  • 38' - mąż Pani Prezes nie wytrzymuje, stoi na trybunach blisko boiska i dopinguje zawodników Warty
  • 36' - Magdziarz ponownie był bliski stzrelenia gola, ale trafił w słupek - druga, tak dobra akcja Zielonych
  • 35' - Scherfchen nie wraca na boisko, zmienia go Pacan
  • 35' - nasi atakują, potem my kontratakujemy, my tracimy piłkę... tak jest od kilku minut - Magdziarz był bliski szczęścia
  • 34' - Maciej Scherfchen poza boiskim pod opieką masażystów - chyba nie wróci na boisko
  • 33' - Giel biegnie z piłką prawą stroną, ale traci piłkę, goście po zamieszaniu zyskują tylko aut blisko własnej bramki
  • 32' - teraz goście mieli rzut wolny, piłka długim podaniem znalazła się pod naszą bramką, ale nie znalazł jej żaden z piłkarzy gości
  • 31' - gra jest bardzo wyrównana - żadna drużyna jak dotąd nie gra na tyle dobrze, by realnie zagrozić bramce przeciwnika
  • 30' - Borsukow dostał silny strzał piłką w klatkę piersiową, miała ona trafić w bramkę - zawodnik zwijał się kilkanaście sekund
  • 29' - bęben kiboli odzywa się nieśmiało - niedostrojony, czy nie ma w ogóle nastroju do gry? pogoda ładna, gra taka sobie
  • 29' - akcja Olimpii na prawym skrzydle zakończyła się gwizdkiem - spalony
  • 28' - goście ratują się wybiciem piłki na aut, ale strach ma tylko duże oczy, bo wznowiona akcja w wykonaniu Zielonych była jak barszcz - cieniutka ;)_
  • 27' - pierwsza zółta kartka dla Górki z Olimpii
  • 26' - rożny dla gości - po dośrodkowaniu nasz obrońca zbiera piłkę, która leciała na krótki słupek
  • 25' - dziwnie na tym cichym stadionie brzmią okrzyki piłkarzy - kibole siedzą cicho jak trusie - tak się mówi? 😉
  • - 24' - Sobieraj wrzuca piłkę w pole bramkowe, ale goście są wyżsi, po chwili Magdziarz kolejną akcję prowadzi prawą stroną, ale dośrodkowanie było totalnie nieudane
  • 23' - na środku leży Górka, ale nie wiem dlaczego - sędzia nakazuje mu zejść - może dlatego, że nie wykupił miejsca leżącego tylko biegane..?
  • 22' - Magdziarz dośrodkowuje, ale Bereszyński w walce o piłkę fauluje i sędzia przerywa akcję
  • 21' - CZY JA JUŻ Z GÓRY PRZEPRASZAŁEM ZA LITERÓWKI? Nie? to przepraszam
  • 21' rzut wolny z prawej strony boiska, jakieś 30 metrów od naszej bramki, ale przechwytujemy piłkę
  • 20' - ponieważ gra nie bawi, kiboli starają się bawić maskotki, ale bez przekonania
  • 20' - rożny dla nas - rozegrany krótko - dosłownie, bo krótko byliśmy przy piłce
  • 19' Giel przerwca się w polu karnym, ale sędzia nie dopatruje się powodu, by podyktować karny, ale postanawia wezwać lekarza do leżącego Giela
  • 18' - Sobieraj na lewo do Otuszewskiego, ale Zieloni po chwili tracą piłkę, dodatkowo jeden z nich jest faulowany i mamy rzut wolny - za daleko żeby strzelić bezpośrednio
  • 17' - wykonywany był jakieś 30 metrów od bramki, ale goście nie wykorzystali szansy jaką im dał stały elemnt gry
  • 16' - sędzia dyktuje rzut wolny, bo dopatrzył się faulu na zawodniku Olimpii
  • 15' - po jego wykonaniu piłka leci ponownie nad bramką i znów rożny - po jego wykonaniu było małe zamieszanie i strzał - znów za wysoki - na naszą bramkę
  • 14' - Chałas na naszej połowie walczy o piłkę i dośrodkowuje, ale piłkę za bramkę wybija nasza obrona - pierwszy róg
  • 13' - zawodnicy w żółtych koszulkach zaczynają grać coraz pewniej i znów zagrozili - teoretycznie - naszej bramce, jednak piłka po ich strzałach lata za wysoko
  • 13' -Giel dośrodkowuje z prawej strony, ale piłkę przechwytuje obrona Olimpii
  • 12' - po aucie gości była szansa na rajd na bramkę Olimpii, ale piłka uciekła za daleko i było poozamiatane
  • 10' Marciniak po rajdzie dośrodkowuje i Magdziarz główką strzela w stronę bramki, trybuny wzdychają, ale nic z tego - po chwili dźwięk zawodu bo piłka nie trafiła do siatki, ale też Zieloni zebrali brawa za ładną, pierwszą w tym meczu akcję
  • 8' - gra wyraźnie się nie klei - to pewnie fatalny stan murawy - ciekawe jak jutro pójdzie Lechowi?
  • 8' po małym zamieszaniu w pobliżu naszej bramki piłka poza boiskiem - jakaś nieskładna ta gra
  • 7' Matwijów faulowany przez zawodnika Warty i goście mają rzut wolny blisko połowy boiska
  • 6' - gęsto na połowie gości od ich żółtych koszulek, przez które nie mogą przebić się Zieloni - Olimpia prawą stroną atakuje, ale sędzia odgwizduje spalony
  • 4' - z autu ponownie rozpoczynają goście - blisko naszej bramki, po krótkim rozegraniu piłka leci w stronę naszej bramki, ale za wysokoooo :0
  • 3' - kolejne granie górną piłką, ale obrona Olimpii nie śpi i zaczyna kontratak - piłka ląduje poza boiskiem
  • 2' pierwsza, nieśmiała i mało skuteczna akcja, która mogła skończyć się pierwszym golem dla Warty, niestety bramka nie została ustawiona na torze lotu piłki - poza tym było bardzo blisko
  • 1'30" tzn bramki są, nawet dwie - czekamy oczywiście na gole! strzelane głównie do bramki gości - zgadzamy się na jedną, gościnnie "podarowaną" 😉
  • 1' trwa tradycyjne pierwszominutowe, ostrożne i raczej kurtuazyjne wymienianie się piłką - czekamy na prawdziwą grę i bramki!
  • 0' gramy!
  • 15:59 grać jednak będzie Tomasz Magdziarz
  • 15:59 sędzią głównym jest Rafał Rokosz z Śląska - witamy w sercu Wielkopolski! 🙂
  • 15:58 zawodnicy Warty wkraczają na boisko prowadzeni przez maskotki - goście też są oczywiście 🙂
  • 15:57 nasz fotoreporter wdaje się w jakieś dyskusje z konkurencją... nie dostanie premii 😉 zdjęcia robić, a nie gadać - szaliki w górę!
  • 15:54 pustawo na stadionie przy Bułgarskiej, szkoda... znamy już składy obu drużyn, ale jak to mawiają niektórzy politycy "wiemy, ale nie powiemy" - przynajmniej na razie, bo "casu brak, kruca bomba!"
  • 15:51 Witamy na relacji z meczu Warty Poznań