Dziennikarzy i prezenterów z radiowej Czwórki będzie można zobaczyć i posłuchać w najbliższą sobotę na Maltą. Z mobilnego studia w Malta-Ski radio będzie nadawało swój program od 14:00 do 17:0.
Plenerowy program ze stolicy Wielkopolski poprowadzą Hanna Dołęgowska, Piotr Galus i Norbert Michalak. Dziennikarze udowodnią, słuchaczom z całej Polski, że nawet w wielkim mieście można poszusować na nartach. Poszukają sposobów aktywnego spędzania wolnego czasu – niezależnie od mrozu czy śniegu. Sprawdzą co jest szybsze – rower czy narty, jak grać w hokeja bez lodu oraz jak szybko wbiegać pod górkę.
Podczas plenerowych zabaw słuchacze będą mogli nauczyć się grać w curling, sprawdzić swoją „moc” fizyczną, a przy okazji zdobyć karnety na stok narciarski, bilety wstępu na letni tor saneczkowy i kolejkę górską.
Podczas czwórkowej imprezy nie może zabraknąć dobrej muzyki. Zadba o to stojący za deckami Poznański DJ Nitrous Oxide – jedna z czołowych postaci polskiej i europejskiej sceny trance, pierwszy Polak wydający w legendarnej wytwórni Anjunabeats.
„PlenAir” to cykl wyjazdowych audycji Radiowej Czwórki. Stacja odwiedza wybrane miejsca w kraju, popularne wśród młodych ludzi, skąd nadaje interaktywne, zróżnicowane tematycznie audycje.

![Antoninek otwarcie sciezki w koronach drzew [PIM] (5) Foto: Tomasz Dworek Antoninek otwarcie sciezki w koronach drzew [PIM] (5) Foto: Tomasz Dworek](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/9kZHEY-313x168.jpg)




![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)






![Antoninek otwarcie sciezki w koronach drzew [PIM] (5) Foto: Tomasz Dworek Antoninek otwarcie sciezki w koronach drzew [PIM] (5) Foto: Tomasz Dworek](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/9kZHEY-300x200.jpg)



Dodaj komentarz