POZnań

Wakacje w Termach Maltańskich

Termy Maltańskie - zjeżdżalnie  Foto: Termy / materiały prasowe

Termy Maltańskie rozpoczynają sezon letni z hasłem „Wyspa Przygód”. Na wodnych amatorów rozrywki czeka wiele dodatkowych animacji i zabaw.

Dla wszystkich, którzy lubią aktywny wypoczynek przewidziano zajęcia z Afro Dance, które odbywają się zarówno w wodzie jak i na lądzie. Jest to kontynuacja ubiegłorocznego Aqua Fitnessu w zmienionej formie. Na wodnym torze przeszkód można sprawdzić swoje umiejętności sprawnościowe i wziąć udział w bitwach morskich. Na najmłodszych czekają piankowe gry XXL oraz konkursy prowadzone na placu zabaw w których można brać udział również z rodziną – informuje Łukasz Kubiak z działu marketingu aquaparku.

Termy Maltańskie poczyniły również inwestycje na plaży zewnętrznej. Do dyspozycji najmłodszych jest plac zabaw gdzie znajdują się zjeżdżalnie, bujaki, miejsce do wspinania i liczne labirynty. W sąsiedztwie zjeżdżalni oddany został nowy bar plażowy.

Od 15 lipca w sąsiedztwie Term Maltańskich będzie można podziwiać Festiwal Rzeźb Piaskowych. Z 500 ton piachu powstanie 8 rzeźb, a tematem przewodnim będą zwierzęta zagrożone wyginięciem. Pierwszą rzeźbę można podziwiać już przed wejściem do Term Maltańskich.

Wszystkie dodatkowe atrakcje oraz imprezy towarzyszące przekładają się na coraz większe zainteresowanie obiektem. 19 czerwca poznański Aquapark odwiedził siedmiomilionowy klient.

Użyte w artykule zdjęcia: Termy / materiały prasowe, materiały prasowe , Tomasz Dworek

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz