Rokietnica

Wakacje na Polanie Rumpuciowej

Rokietnica zaprasza Wielkopolan na rumpuć  Foto: Koczorowa

Seanse w kinie plenerowym, zajęcia sportowe czy koncerty. To tylko niektóre atrakcje, z których możemy korzystać na Polanie Rumpuciowej podczas wakacji.

Wspólne spotkania rozpoczną się od wyświetlenia dwóch filmów w sobotę 17 lipca, a zakończą tradycyjnym Rumpuciem na początku września.

Jeśli tylko obostrzenia na to pozwolą, będziemy się bawić podczas koncertu i korzystać z innych atrakcji – mówią organizatorzy.

Na początek, wraz z Biblioteką Gminną im. Marii Konopnickiej w Rokietnicy i Gminnym Ośrodkiem Kultury, zapraszamy na filmy Tajemniczy ogród oraz Włoskie wakacje. Ten seans rozpocznie się na placu Rumpuciowym przy ul. Trakt Napoleoński w sobotę 17 lipca o godzinie 21:30. Gdyby pogoda nie dopisała seans zostanie przeniesiony na inny termin.

W kolejne soboty będzie można wspólnie wykonywać pocovidowe ćwiczenia oddechowe z Rokietnicką Orkiestrą Dętą (24 lipca), a także wziąć udział w Dniu sportu (7 sierpnia), czy wreszcie bawić się podczas Gry terenowej (14 sierpnia).

Fanów zabawy przy muzyce na żywo zapraszamy na koncert Dawida Kwiatkowskiego, który odbędzie się 21 sierpnia. Tydzień później przyjdzie czas na kolejny seans w kinie plenerowym.

Z końcem sierpnia kończą się wakacje, ale lato nadal trwa – zapowiadają organizatorzy – w sobotę 4 września zapraszamy mieszkańców naszej gminy na RUMPUĆ.

Użyte w artykule zdjęcia: Koczorowa

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz