POZnań

W niedzielę autobus 78 pojedzie inną trasą!

Gran Turismo Polonia 2012 - Pokazy uliczne - Ponań 01.07.2012 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu informuje, o zmianach na trasie autobusu linii nr 78. W najbliższą niedzielę w godzinach od 14:00 do 19:00 w związku z organizacją imprezy „GRAN TURISMO POLONIA 2013” na ulicy Hlonda, autobusy linii nr 78 kursować będą w obu kierunkach objazdem przez ulice: Smolną, Główną i Zawady.

Autobusy jadące na linii nr 78 jadąc od Szarych Szeregów pojadą przez most Lecha i ulice Hlonda, Smolną, Główną, Zawady i Podwale do Dworca Śródka.

Nieczynne będą przystanki na ulicy Hlonda: Smolna – kierunek Śródka, Hlonda – (w obu kierunkach), Zawady – w kierunku mostu Lecha. Jadąc objazdem autobusy linii nr 78 zatrzymywać się będą na istniejących przystankach oraz na tymczasowym przystanku Smolna znajdującym się na ulicy Smolnej w kierunku ulicy Głównej.

Gran Turismo Polonia to impreza dobrze znana poznaniakom i fanom motoryzacji w Polsce. Na przestrzeni ostatnich lat widowiskowy zlot supersamochodów na stałe wpisał się w kalendarz letnich imprez. W tym roku swój udział zapowiedziała rekordowa liczba 140 samochodów.

Tegoroczna edycja potrwa tradycyjnie 4 dni. Oficjalne otwarcie Gran Turismo Polonia rozpocznie się na zamkniętej ulicy Hlonda w niedzielę (30.06) o godzinie 15:00. Pierwszy dzień, wzorem lat poprzednich, będzie pokazem otwartym dla kibiców. Kierowcy niezwykłych bolidów zaprezentują na wydzielonym odcinku jezdni kosmiczne przyśpieszenia, zawrotne prędkości, przyprawiający o dreszcze ryk silników oraz uzależniający zapach palonej gumy.

Więcej o tegorocznej edycji Gran Turismo Polonia przeczytasz tutaj.

Gran Turismo Polonia 2012 - Pokazy uliczne - Ponań 01.07.2012 r. Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz