K U L T U R A

W łóżku się nie śpi! Filmy się ogląda!

Kino Łóżkowe to chyba jedna z bardziej lubianych atrakcji Festiwalu Transatlantyk. Pierwsze seanse odbędą się już w piątek, 31 lipca. Sprzedaż biletów rozpoczyna się natomiast w czwartek 23 lipca o godzinie 17:00.

Kino Łóżkowe jest bezsprzecznie unikalnym wydarzeniem na mapie kulturalnych imprez w naszym kraju – cieszą się organizatorzy – tylko na Transatlantyk Festival widzowie mają możliwość obejrzenia znakomitych filmów leżąc w szerokich, dwuosobowych łóżkach z baldachimami.

Dodają, że w tym roku przygotowali zestaw produkcji filmowych dobranych specjalnie na tą okazję. Są to filmy dobrze znane stałym bywalcom kin. Oglądanie ich w wygodnym fotelu, a oglądanie w wygodnym łóżku, to dwie zupełnie różne sprawy!

Bilety na Kino Łóżkowe można będzie kupić poprzez platformę eBilet od czwartku, 23.07, od godziny 17:00. Cena biletu na seans kosztuje 30,00 złotych. W ramach biletu do łóżka mogą wejść maksymalnie 4 osoby.

Przez nieco ponad dwa tygodnie zobaczymy takie filmy jak Kongres, Wielki Liberace, Happy-go-lucky czyli co nas uszczęśliwia, Zniknięcie Eleanor Rigby: Oni, Juno, Clerks Sprzedawcy, Podróż na sto stóp (zwiastun powyżej), Fantastyczny Pan Lis, Czarny Łabędż, Eden, To właśnie seks, Diabeł ubiera się u Prady, czy Sekretne życie Waltera Mitty. Zwiastun tego ostatniego filmu możecie zobaczyć poniżej.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz