Aglomeracja

W którym Orszaku Trzech Króli pójdzie wielbłąd?

Orszak Trzech Króli - 6.01.2012 r.  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Choć do wyruszenia Orszaku Trzech Króli zostało nieco ponad 50 dni, to już trwają przygotowania. Rozpoczęło się też właśnie głosowanie które wyłoni miasto, w którym pojawi się prawdziwy wielbłąd.

W naszej aglomeracji Orszak Trzech Króli zostanie zorganizowany między innymi w Poznaniu i Luboniu. Wielbłąd pojedzie do miejscowości, która uzyska najwięcej poprawnie oddanych głosów. Takie głosowanie odbywa się już po raz czwarty.

Głosować mogą mieszkańcy orszakowych miejscowości, ale również inne osoby, które chciałyby wesprzeć wybrany orszak – wyjaśniają organizatorzy – osoby, które biorą udział w konkursie mogą oddać swój głos tylko raz, na jedną wybraną miejscowość.

W tym niecodziennym konkursie oprócz wizyty wielbłąda podczas Orszaku wygrać można także za drugie miejsce 3.5000 sztuk czekoladek, a za trzecie 2.000 czekoladek. Każdy oddany głos to także jedna orszakowa korona. Aktualny ranking miejscowości będzie można śledzić na stronie konkursu.

Głosowanie rozpoczęło się we wtorek 15 listopada w samo południe i będzie trwać do środy 30 listopada do godziny 12:00. Aby wziąć w nim udział wystarczy kliknąć tutaj i postępować zgodnie ze wskazówkami. Sam Orszak Trzech Króli odbędzie się w piątek 6 stycznia 2017 roku.

Orszak Trzech Króli - 6.01.2011 r.

Użyte w artykule zdjęcia: Piotr Rychter, lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz