POZnań

W czym może pomóc Centrum Świadczeń – dowiedz się więcej!

Promocja działań Poznańskiego Centrum Świadczeń  Foto: Poznańskie Centrum Świadczeń

Poznańskie Centrum Świadczeń organizuje Drzwi Otwarte dla poznaniaków, którzy chcieliby poznać pełną ofertę realizowanych przez nie świadczeń.

Podczas spotkania nasi pracownicy udzielą niezbędnych wyjaśnień oraz wskazówek na temat wypłacanych świadczeń – wyjaśnia Damian Napierała, Zastępca Dyrektora ds. Wsparcia Rodzin z Dziećmi – pomogą wypełnić wniosek oraz skompletować niezbędną dokumentację.

Na miejscu będzie między innymi możliwość założenia oraz potwierdzenia profilu zaufanego, który umożliwi w przyszłości załatwienie sprawy przez Internet bez konieczności wychodzenia z domu.

Wszystkich, którzy preferują osobiste załatwianie spraw w Poznańskim Centrum Świadczeń, jego pracownicy będą zachęcać do rezerwacji wizyty na konkretny termin. Ma to zapewnić płynność obsługi klientów oraz ograniczyć oczekiwanie w kolejce.

Jest to szczególnie ważne z uwagi na fakt, iż w okresie od sierpnia do listopada będzie można wnioskować o świadczenia na nowy czasookres – podkreśla Damian Napierała – szacujemy, iż w tym okresie w siedzibie Centrum może pojawić się nawet 80.000 klientów.

Podczas Drzwi Otwartych w Centrum Świadczeń na najmłodszych gości będzie czekać kącik zabaw z atrakcjami.

Dorośli będą mogli natomiast skorzystać z pomiarów ciśnienia tętniczego krwi, wskaźnika masy ciała (BMI) oraz poziomu glukozy we krwi, które przeprowadzi Centrum Medyczne Synexus.

Drzwi Otwarte w Poznańskim Centrum Świadczeń dla mieszkańców Miasta Poznania zorganizowane zostaną w sobotę 27 maja od 9:00 do 14:00. Akcja odbywać się będzie na ul. Stanisława Małachowskiego 10, ul. Wszystkich Świętych 1 oraz w Centrum Inicjatyw Rodzinnych przy ul. Ratajczaka 44.

Użyte w artykule zdjęcia: Poznańskie Centrum Świadczeń

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz