Sport

W czerwcu odbędzie się finał Red Bull Dance Your Style

Doma  Foto: Gniewko Głogowski / Red Bull Content Pool

Wielkie święto street dance’u powraca i to w trzech odsłonach. Najlepsi tancerze z całej Polski będą ze sobą rywalizować w rytm największych muzycznych przebojów, a publiczność zadecyduje, kto zwycięży. Tancerze mogą się już zapisywać na kwalifikacje we Wrocławiu i Gdańsku, a widzowie kupować bilety na wielki finał w Poznaniu.

W tegoroczny, wiosenny sezon wejdziemy tanecznym krokiem za sprawą Red Bull Dance Your Style. To organizowane na całym świecie wyjątkowe bitwy z tańcem ulicznym w roli głównej. Wyjątkowe, bo stawką jest nie tylko pokonanie przeciwnika, ale przede wszystkim – aplauz i szacunek oceniającej wszystkie pojedynki publiczności. W tym wydarzeniu to właśnie widownia decyduje, kto przechodzi i tańczy dalej. Pierwszy światowy finał zawodów odbył się w 2019 roku w Paryżu, gromadząc ponad 4 tysiące osób na wydarzeniu i 3,8 miliona widzów online.

W 2022 roku pierwsza impreza Red Bull Dance Your Style w Polsce odbyła się w poznańskim klubie Tama. Podczas finału serce publiczności podbiła waackerka Doma. Mówiła wtedy po wygranej:

Klimat tej imprezy jest niesamowity! (…) Cieszę się, że takie wydarzenie odbyło się wreszcie w Polsce, bo śledziłam edycje w innych krajach i zazdrościłam tamtejszym tancerzom, że mogą występować na Red Bull Dance Your Style. 

Wygrana zapewniła jej udział w światowym finale w RPA, gdzie mogła stawić czoła międzynarodowym zawodnikom.

Kto zwycięży Red Bull Dance Your Style Poland 2023 i dostanie podobną szansę jak Doma? W tym roku o udział w imprezie można starać się podczas dwóch przystanków – we Wrocławiu w Hali Świebodzki oraz w Gdańsku w Plener 33. W trakcie eliminacji wyłonionych zostanie po 4 tancerzy, którzy otrzymają zaproszenie do udziału w finale 3 czerwca w Poznaniu w Klubie Tama. Dołączą oni tym samym do 8 tancerzy, wyróżnionych przed finałem dzikimi kartami. 

Wstęp na kwalifikacje we Wrocławiu i Gdańsku dla publiczności jest bezpłatny. Finał w Poznaniu jest biletowany.

Red Bull Dance Your Style

Klub Tama
sobota, 3 czerwca 2023, godzina 21:00

Wejściówki dla publiczności w cenie od 39,00 PLN: https://www.ebilet.pl/sport/fitness-i-taniec/red-bull-dance-your-style-poland

Użyte w artykule zdjęcia: Gniewko Głogowski / Red Bull Content Pool

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz