Drogowcy informują, że dzisiaj i jutro, tj. 1 i 2 lutego zajmą się usuwaniem ubytków w nawierzchni jezdni. Prace będą miały miejsce na na ulicy Reymonta przed ulicą Wyspiańskiego (jezdnia w kierunku ronda Jana Nowaka Jeziorańskiego) oraz na ulicy Głogowskiej (zjazd z wiaduktu Górczyńskiego – wlot do centrum miasta). Harmonogram prac naprawczych przewiduje frezowanie zniszczonej nawierzchni jezdni w dniu 1 lutego i układanie masy bitumicznej w dniu następnym.
Zarząd Dróg Miejskich prosi kierowców o wyrozumiałość oraz zwracanie uwagi na aktualnie obowiązującą organizację ruchu.


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)












Dodaj komentarz