Piątkowo

Utrudnienia na ul. Jaroczyńskiego

ul. Jaroczyńskiego  Foto: Google Street View

Przez kilka miesięcy kierowcy i piesi będą musieli liczyć się z utrudnieniami na ul. Jaroczyńskiego i Obornickiej. Powodem są realizowane w tym rejonie prace związane z budową kanalizacji.

Prace rozpoczną się w środę 12 września. Ekipy Aquanetu przystąpią tego dnia do budowy kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w ul. Obornickiej i Jaroczyńskiego.

W ramach inwestycji powstanie kanalizacja sanitarna grawitacyjna o łącznej długości ok. 250 m wraz z 7 szt. przyłączy kanalizacyjnych – informuje Agnieszka Kaczmarek ze spółki Aquanet – w trakcie realizacji prac wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym i pieszym.

Zwężona zostanie jezdnia ul. Jaroczyńskiego na odcinku od ul. Obornickiej do Ronda Stróżyńskiego. Zamknięty dla samochodów będzie także prawy pas ruchu w kierunku ronda Stróżyńskiego.

Objazd do ul. Jaroczyńskiego poprowadzi nas przez ulice Obornicką, Kurpińskiego, Wojciechowskiego, Hulewiczów oraz Stróżyńskiego. W rejonie ul. Obornickiej zostanie zamknięte pobocze, z prawej strony w kierunku ul. Jaroczyńskiego.

Planowany termin zakończenia inwestycji to październik 2019 roku, natomiast przywrócenie stałego ruchu drogowego nastąpi w maju 2019 roku – dodaje Agnieszka Kaczmarek.

Użyte w artykule zdjęcia: Google Street View

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz


  • Opis do bani. Skoro zamknięty odcinek il Jaroczynskiego do ronda , to pytanie z któtej strony? Od Obornickiej, czy od str Wojciechowskiego. Przydałaby się mapka sytuacyjna.