Aglomeracja Antoninek Berdychowo Centrum Górczyn Malta

Utrudnienia były, są i będą… zobacz gdzie

uwaga roboty!Poruszając się samochodem po naszym mieście musimy być uzbrojeni w cierpliwość. A o to rejony gdzie szczególnie się ona przyda.

W związku z przebudową węzła Antoninek od 5 marca przez około 3 miesiące zmianie ulegała organizacja ruchu w ciągu ul. Warszawskiej. Ze względu na budowę przęsła ustroju nośnego wiaduktu WD–3 nad ul. Warszawską konieczne było zamknięcie jednego pasa jezdni w kierunku Poznania. Ruch kołowy w kierunku Poznania odbywa się po wykonanej drodze tymczasowej.

Do 15 kwietnia na ulicy Grunwaldzkiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Węgorka oraz na samej ulicy Węgorka kierowcy będą musieli się liczyć z utrudnieniami. Spowodowane jest to przebudową ulicy Węgorka, a także pracami drogowymi oraz kanalizacyjnymi. Wyłączona z ruchu zostanie część prawego pasa ulicy Grunwaldzkiej na odcinku około 100 metrów (w obrębie skrzyżowania). Nie będzie również możliwości wyjazdu z ulicy Węgorka. Na ulicy Węgorka ruch zostanie przełożony na drogę tymczasową.

W środę 9 marca od 9:00 do 12:00 zamknięta dla samochodów zostanie ulica Garnacarska. Będzie tutaj wymieniana uszkodzona nawierzchnia na odcinku około 150 metrów. Mieszkańcy będą mieli zapewniony dojazd do posesji.

Na ulicy Berdychowo prace potrwają do 14 marca br.

Od 11 marca przez około trzy tygodnie w związku przebudową ulicy abp. Dymka na odcinku od ulicy Szwajcarskiej do ulicy Folwarcznej wystąpią zmiany w organizacji ruchu. W rejonie skrzyżowania z ulicą Żelazną zamknięty zostanie jeden z pasów ruchu na odcinku ok. 200 metrów, gdzie ruchem kierować będzie tymczasowa sygnalizacja świetlna. Na ulicy Żelaznej od skrzyżowania z ulicą abp Dymka, na odcinku około 100 m (do skrzyżowania) zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy oznakowany znakiem D-3 „droga jednokierunkowa” oraz B-2 „zakaz wjazdu”. Na ulicy Żelaznej od skrzyżowania z ulicą Folwarczną ustawiony będzie znak D-4 „droga bez przejazdu” oraz tablica F-9 informująca o objeździe. Na wyjeździe z oddziału zakaźnego szpitala ustawiony zostanie znak C-2 „nakaz jazdy w prawo za znakiem”.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz