Centrum

Ulotnił się z dronem

Okazja czyni złodzieja. To stare porzekadło doskonale pasuje do sytuacji, do której doszło w jednym ze sklepów w centrum Poznania. Mężczyzna wyszedł z wartym kilkaset złotych dronem wykorzystując nieuwagę pracowników sklepu.

Do kradzieży doszło w sklepie przy ulicy Półwiejskiej w czwartek 3 sierpnia. Całą sytuację zarejestrowały kamery monitoringu, jednak Policja zdecydowała się na ujawnienie wizerunku dopiero teraz.

Mężczyzna w wieku 30-35 lat, łysy, z kilkudniowym zarostem, ubrany w charakterystyczną koszulkę, wykorzystał nieuwagę pracowników i zabrał ze sklepu drona o wartości 800 złotych – wyjaśnia Maciej Święcichowski z poznańskiej Policji.

Choć jakość nagrania ze sklepowego monitoringu jest dość dobra, to szkiełom do tej pory nie udało się ustalić kim jest złodziej. Liczą na to, że ktoś rozpozna mężczyznę, by mógł odpowiedzieć za kradzież.

Osoby, które rozpoznają prezentowane wizerunki prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Poznań Stare Miasto pod numerami telefonów 61 84 12411 i 997 czynnymi całą dobę – apeluje Maciej Święcichowski.

Użyte w artykule zdjęcia: monitoring

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz