Aglomeracja

Udało się! Dziękujemy!

Wspomożecie tę rodzinę? Liczy się każda złotówka.  Foto: siepomaga.pl

Zaledwie trzy dni temu, w poniedziałek, pisaliśmy o trudnej sytuacji pewnej poznańskiej rodziny. Podczas letniej burzy został uszkodzony dach, a lejąca się z nieba woda dokonała dużych zniszczeń w ich mieszkaniu. Apelowaliśmy, by spełnić marzenie 8-letniej Ani by te Święta były wesołe, by udało się wyremontować mieszkanie.

W poniedziałek na stronie było niecałe 40% potrzebnej na remont kwoty. Udało się ją jednak zebrać dzięki Wam! Ostatnie, brakujące do celu bejmy od Anonimowego Pomagacza, wpłynęły dzisiaj o 7:35.

Dziękujemy za natychmiastową reakcję i pomoc dla rodziny Ani, praca wre – cieszą się przyjaciele rodziny – to dzięki Państwa pomocy udało nam się przenieść wiarę w dobre serca ludzi ciut dalej, do domu Ani i przywrócić utracone nadzieje, dzięki Wam zbliżające się święta przepełnione będą zapachem wigilijnych potraw. Dziękujemy!

To właśnie Ania jako jedyna uwierzyła, że znajdą się ludzie, którzy im pomogą. Pokonała wstyd, zapragnęła walczyć o dobro swojej rodziny. Na pomoc rodzinie ruszyła fundacja. Udało się naprawić dach, komin, z pomocą dobrych ludzi wymienić okna. Mieszkanie wymaga jeszcze wykonania prac wewnętrznych. Położenie podłóg, wygładzenia i pomalowania ścian, zakupu tapczanu dla Karoliny oraz stołu z krzesłami, przy którym mogli zasiąść do wigilijnego stołu.

Ekipa wolontariuszy wraz z tatą i dziadkiem wykonają wszystkie prace remontowe – dodają przyjaciele rodziny – potrzebne są jednak środki na zakup podstawowych materiałów budowlanych, farb i paneli.

Więcej o samej rodzinie i akcji możecie przeczytać tutaj. Kolejny raz udowodniliście, że poznaniacy mają wielkie serca i potrafią się dzielić z potrzebującymi!

SiePomaga

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz