K U L T U R A

Uczniowie VIII LO stworzyli stronę do nauki języka angielskiego

Aplikacja dla skody  Foto: mklaster

Łączy ich pasja do informatyki i zdobywania wiedzy a ich celem było stworzenie interaktywnego rozwiązania służącego nauce języka angielskiego. Uczniowie VIII Liceum Ogólnokształcącego w ramach olimpiady „Zwolnieni z teorii” stworzyli LangBarę, strona internetową, która umożliwia rozwijanie umiejętności w prosty i wygodny sposób.

Mimo, że angielski to język, który staje się nieodłączną częścią naszego życia, wielu osobom nadal stwarza problem. Niektórzy chcą podszkolić się ze względu na problemy w szkole, innym wiedza przydaje się w pracy. Znajomość języka angielskiego pomaga też w zrozumieniu młodzieżowych trendów.

Chcemy pomóc wszystkim, niezależnie od wieku czy poziomu umiejętności. Langbarę stworzyliśmy z myślą o każdym, który chce zdobyć nowe umiejętności, poszerzyć słownictwo oraz poznać nowe zwroty. A wszystko to w bardzo wygodny sposób, bezpłatnie i bez potrzeby wychodzenia z domu. Jedyne czego potrzeba, to urządzenie z dostępem do Internetu – informują pomysłodawcy edukacyjnego przedsięwzięcia.

LangBara łączy przyjemne z pożytecznym. System zgadywania słówek na podstawie definicji pozwala utrwalić zwroty w prosty i szybki sposób. Mechanizm punktacji umożliwia sprawdzenie swoich możliwości i rywalizację z innymi.

Link do strony: https://langbara.pl/

Użyte w artykule zdjęcia: mklaster

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz