Suchy Las

Uczniowie mogą jechać autobusem za darmo

biletya  Foto:

Uczniowie ze szkół działających na terenie Gminy Suchy Las mogą korzystać z darmowych przejazdów autobusami ZTM. Wraz z początkiem drugiego półrocza nauki rozpoczyna się nabór wniosków.

Informujemy o możliwości przyznania uczniom prawa do bezpłatnych biletów okresowych, uprawniających do poruszania się na terenie gminy Suchy Las w ramach aglomeracyjnego systemu transportu publicznego w strefie biletowej B oraz C zarządzanego przez Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu – przypomina Gmina Suchy Las.

Z bezpłatnych przejazdów mogą korzystać uczniowie szkół podstawowych oraz uczniów klas dotychczasowych gimnazjów prowadzonych w szkołach podstawowych mieszkający i uczący się na terenie Gminy Suchy Las.

Uprawnionymi do biletów są uczniowie zamieszkali na terenie gminy, których rodzice lub prawni opiekunowie wskazują, że adresem ich miejsca zamieszkania do celów rocznego rozliczenia podatku dochodowego jest gmina Suchy Las – podkreślają przedstawiciele Gminy.

By aktywować bezpłatny bilet okresowy należy złożyć w szkole wniosek (znajdziesz go klikając tutaj) oraz imienną kartę PEKA ucznia. Pierwszy etap naboru wniosków wraz z oświadczeniami rozpocznie się w poniedziałek 26.02 i potrwa do piątku 9.03.

Użyte w artykule zdjęcia:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz