Suchy Las

Świąteczna choinka do… kontenera!

Choinka na Starym Rynku  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Święta, święta i… co teraz ze świąteczną choinką? Sztuczna zostanie złożona i schowana, a żywa? Jeśli była z korzeniami można ją zasadzić. Niekoniecznie na swoim ogródku. Jeśli uschła, najlepiej wyrzucić ją do specjalnie ustawionych już dzisiaj kontenerów.

Na terenie gminy zlokalizowane zostaną kontenery, w których każdy mieszkaniec Gminy będzie miał możliwość bezpłatnego pozostawienia świątecznych drzewek – informuje Zakład Gospodarki Komunalnej Suchy Las.

Kontenery stać będą u zbiegu ulic Muchomorowej i Nektarowej w Złotnikach, przy osiedlu Poziomkowym w Suchym Lesie w pobliżu skrzyżowania ulic Malinowej i Aroniowej, a także w Biedrusku.

Będą one stać od piątku  stycznia do niedzieli 7 stycznia oraz w pierwszy weekend kolejnego miesiąca, a więc od 2 do 4 lutego.

Ponadto możliwe jest dostarczenie przez mieszkańców choinek do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przy ulicy Golęczewskiej 22a w Chludowie, gdzie zostaną one odebrane nieodpłatnie do końca lutego 2018 roku – dodaje Zakład Gospodarki Komunalnej Suchy Las.

Punkt ten czynny jest w poniedziałki od 8:00 do 17:00, od wtorku do piątku od 8:00 do 15:00 oraz w soboty od 9:00 do 12:00.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz