Aglomeracja

Trwają poszukiwania zaginionych

zaginieni  Foto:

Trwają poszukiwania dwójki mieszkańców Poznania. Mężczyzna zaginął w piątek 21 września, a kobieta w niedzielę 30 września. 

Zaginiony mężczyzna to 50-letni Sławomir Syrok. Ostatni raz widziano go, gdy wychodził z zakładu pracy w Mosinie przy ul. Świerkowej. Było to w piątek 21 września około 7:00. Od tego momentu nie kontaktował się z  rodziną. Zaginiony ma 176 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma krótkie włosy i widoczną łysinę, oczy niebieskie.

W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w bluzę z krótkim rękawem w popielate pasy, sweter z łatami na obu łokciach, spodnie długie typu jeans koloru granatowego, obuwie sportowe koloru granatowego – informuje Marta Mróz z poznańskiej Policji – miał przy sobie dowód osobisty, kartę PEKA, telefon oraz czarną torbę na ramię.

Policjanci prowadzący poszukiwania proszą wszystkich, którzy wiedzą gdzie w tej chwili przebywa Sławomir Syrok, o kontakt. Można w tej sprawie dzwonić pod numery 61 84 123 11, 61 841 23 13 lub 997.

Zaginęła także 46-letnia Dorota Kłosowicz. Ostatni raz widziano ją, gdy wychodziła z kościoła na os. J. III Sobieskiego w niedzielę 30 września około godziny 15:30.

Poszukiwana kobieta ma 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma zielono-szare oczy i krótkie włosy. W chwili zaginięcia ubrana była w beżową kurtkę, miała szal oraz niebieskie jeansy.

W przypadku napotkania zaginionej lub uzyskania informacji o miejscu jej przebywania policjanci z Komisariatu Policji Poznań Północ proszą o kontakt pod numerami telefonów 61 84 146 11, 61 84 146 13 lub 997, czynne całą dobę – apeluje Marta Mróz.

Użyte w artykule zdjęcia:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz