Sport

Tricki na rolkach i rowerach z ostrą muzyką w tle

Skatepark Rataje  Foto:

Po raz drugi w Poznaniu odbędzie się Extreme Island Festival – cykl imprez łączących sporty ekstremalne i muzykę. Po sukcesie pierwszej edycji która odbyła się w kwietniu, organizatorzy postanowili zrobić kolejny krok zwiększyć ilość atrakcji sportowych i muzycznych.

Skatepark RatajeWyremontowany skatepark na osiedlu Piastowskim stanie się miejscem gdzie zdefiniowane zostanie określenie „nowoczesny wymiar ekstremalnej rozrywki”. Od rana teren byłego basenu opanują zawodnicy prezentujący swoje możliwości w pięciu kategoriach: na rolkach i BMX-ach.

Po zawodach, około godziny 16:00, ośrodek zmieni się w przestrzeń festiwalową, gdzie odbędą się trzy koncerty przeplatane pokazami najlepszych tricków. Imprezę muzyczną otworzy olsztyńska formacja Defying – zwycięzca zorganizowanego w maju głosowania internautów. Później słuchacze oddadzą się dźwiękom bardziej elektronicznym, prezentowanym przez wrocławski IdiotHead.

Koncert zamknie występ znanej i lubianej grupy Materia – laureata polsatowskiego show Must Be The Music.

Będzie to kolejny krok na drodze do tego, by Extreme Island Festival stał się rozpoznawalną imprezą cykliczną. Serdecznie zapraszamy – wstęp oczywiście wolny! Początek o godzinie 10:00.

Extreme Island Festival

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz