POZnań

Transfery na lotnisko Poznań-Ławica ze Szczecina

Lotnisko Ławica  - samolot Wizzair wypychany ze stanowiska  Foto: lepszyPOZNAN.pl /Piotr Rychter

Port Lotniczy Poznań-Ławica podpisał umowę o współpracy ze szczecińskim przewoźnikiem Follow me! na obsługę transferów na trasie Szczecin – Poznań-Ławica. Dzięki temu szczecinianie zyskają nowe połączenie z międzynarodowym lotniskiem, z którego można dolecieć lotami rejsowymi i czarterowymi do ponad 60 destynacji.

Lotnisko Poznań-Ławica współpracuje m.in. z takimi liniami jak Ryanair, Wizz Air, SAS czy PLL Lot. Rocznie obsługuje około 2,5 mln pasażerów. Również Szczecinianie bardzo chętnie korzystają z oferty lotniska, zwłaszcza w okresie wakacyjnym, kiedy realizowanych jest wiele lotów czarterowych do najpopularniejszych kurortów turystycznych.

Do tej nie było jednak przewoźnika, który oferował bezpośrednie transfery ze Szczecina na Ławicę. Transfery obsługiwane są nawet do 5 x dziennie. Godziny odjazdów są dostosowane do najpopularniejszych destynacji, w tym przede wszystkim do lotów czarterowych.

Jak zapewnia przewoźnik do 48h przed wylotem można zmienić godzinę przejazdu, co jest dużym udogodnieniem dla klientów Biur Podróży, którzy nie znają jeszcze dokładnej godziny wylotu na wakacje.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl /Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz