Zepsuta bimba stanęła nieoczekiwanie na moście Dworcowym powodując małe zamieszanie komunikacyjne. Za zepsutą “szóstką” karnie stawały kolejne tramwaje, które nadjeżdżały od strony Rataj.
Tuż przed godziną 16:00 sznur zatrzymanych bim był już całkiem długi
Informację otrzymaliśmy na maila news@lepszyPOZNAN.pl – dziękujemy!


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)













czyżby znowu tramino?