K U L T U R A

Tomasz Kot jako sex guru?

Tomasz Kot - Sex Guru  Foto: mat. prasowe

Tomasz Kot - Sex Guru Foto: mat. prasoweTomasz Kot, który od niedawna wciela się w postać Zbigniewa Religi w filmie “Bogowie”, na co dzień gra również w teatrze. Już 4 grudnia wystąpi on w kinie Apollo z przedstawieniem “Sex Guru”.

“Sex Guru” to przezabawna sztuka austriackiego komika, Wolfganga Weinbergera, która doczekała się polskiej adaptacji w reżyserii Gabriela Gietzky’ego. W roli głównej wystąpi popularny polski aktor, Tomasz Kot, który zaskoczy wszystkich tym, ile wie o waszej sztuce kochania!

Sfera intymna jest z pewnością niełatwym do rozmawiania tematem. Wielokrotnie każdy z nas zastanawiał się zapewne, czy jest dobrą kochanką/kochankiem, choć nikt na pewno się do tego nie przyzna. Niepewność w życiu seksualnym mają nawet najbardziej dobrane pary. Tomasz Kot jednak przychodzi do nas z pomocą. W sposób komediowy, pikantny ale zdystansowany przedstawi widzom wiele praktycznych porad i wskazówek, jak urozmaicić ich życie erotyczne. Sex-Guru pomoże także odpowiedzieć na pytania, których wcześniej nie śmieliśmy zadać, a które od zawsze nurtowały ludzkość: Czego tak naprawdę pragną kobiety? Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czy mężczyźni naprawdę wiedzą gdzie jest słynny punkt „G”?

Jeżeli jednak jesteś jednym z niewielu szczęśliwców, którzy nie mają problemów ze swoim życiem seksualnym 🙂 – nie rezygnuj z dobrej zabawy – przyjdź i poznaj sekrety innych!

Będziemy mieć dla Was bilety na to wydarzenie, dlatego śledźcie nasz profil na Facebooku 🙂

Kiedy: 4.12.2014 (czwartek). godz. 18:00 oraz 20:30
Gdzie: Kino Apollo, ul. Ratajczaka 18, Poznań
Ceny biletów: 70 zł, 80 zł

Tomasz Kot - Sex Guru Foto: mat. prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz