To był udany weekend dla Waterpolo Poznań

Waterpolo Poznań - Alfa Gorzów Wlkp.  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Seniorzy odnieśli wyjazdowe zwycięstwo, a drużyna U15 awansowała do grupy 8 najlepszych drużyn w Polsce.

Seniorzy

KSZO Ostrowiec Waterpolo 6:7 Waterpolo Poznań (Q1 1:1 Q2 2:1 Q3 0:3 Q4 3:2)

Wymagający mecz, który przebiegł pod dyktando naszej drużyny. Do połowy przegrywaliśmy 3:2, kluczowa okazała się 3 kwarta, która wygraliśmy trzema bramkami. W ostatniej części meczu pojawiło się trochę nerwowości, ale ostatecznie wychodziliśmy z wody jako zwycięzcy. Mamy bardzo cenne 3 punkty! Dziękuję całej drużynie i naszym kibicom! – relacjonuje Tomasz Różycki

• Szkoła Gortata Waterpolo Poznań 15:4 KSZO Ostrowiec

Ten sukces cieszy nas niesamowicie, awansowaliśmy do grupy 8 najlepszych zespołów w Polsce – a jesteśmy nadal młodą drużyną. Mamy przed sobą dobrą pespektywę, realizujemy zakładane cale. To właśnie chęć rozwoju i postęp naszych zawodników są dla nas najważniejsze. Jako trener dziękuję graczom za realizacje wszystkich założeń taktycznych – dobra robota! Relacjonuje Bartosz Sypioła

Udział w rozgrywkach jest możliwy dzięki wsparciu Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania oraz sponsorów i partnerów – firm: VITEX, Pracownia Zdrowia i Urody, Malta Ski, Małopolanka & Spa; Spa, Marino Bistrot, Szkoła Gortata w Poznaniu a także patronów medialnych: TVP3 Poznań, Radio Poznań, Planeta Sportu, WTK, lepszyPOZNAN.pl i Sportowy-Poznań.