POZnań

Tey! Jest nowa mapa!

Poznan, i love you  Foto: Poznan, i love you

Poznan, i love you Foto: Poznan, i love youJest już dostępne drugie wydanie niekomercyjnej, darmowej mapy Have a nice TEY in Poznań! Pierwsza partia map w formie papierowej została przetestowana na turystach, którzy odwiedzili nasze miasto w ramach EURO 2012.

Obecnie wersje papierową można dostać w Centrach Informacji Miejskiej, w KontenerArt i w punktach informacyjnych Starego Browaru – mówi Błażej Szydzisz, jeden z twórców mapy – lada moment mapa zaleje miasto, będzie można ją odnaleźć w najbardziej lubianych przez Poznaniaków miejscówkach.

Dla wszystkich, którym nie chce się biegać i szukać mapy w mieście została przygotowana specjalna aplikacja facebookowa. Ma do niej dostęp każdy fan profilu Poznań, I Love You. Dzięki temu może w domowym zaciszu planować wyprawy po mieście. Mapę można także tutaj pobrać w formie PDF-a i wydrukować sobie we własnym zakresie.

Mapy PILY Foto: Poznań, I Love You

Kolejnymi etapami będzie dodanie wersji angielskiej i umożliwienie naszym fanom proponowania miejsc, które powinny znaleźć się w kolejnej edycji mapy – zapowiada Błażej Szydzisz – w końcu nikt bez pomocy nie jest w stanie ogarnąć wszystkich fajnych miejsc w naszym mieście.

Dodaje również, że wszystkie polecane na mapie obiekty zostały przebadane przez jej twórców  na własnej skórze. Każdy z nich uważamy za wart odwiedzenia i wyjątkowy na swój sposób. Miejsca na naszej liście nie można było kupić, od żadnego z lokali nie wzięliśmy ani złotówki – wyjaśnia Błażej – na punkt na naszej mapie trzeba było zasłużyć i jest ono swojego rodzaju nagrodą za bycie fajnym.

Mapy PILY Foto: Poznań, I Love You

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz