Aglomeracja Gospodarka

Telewizja Cyfrowa – w 2013 roku, od jutra na MTP

Wejście na MTP  Foto:

Nowe wielkie plazmy 3D ale także urządzenia do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej na starych telewizorach będzie można zobaczyć od jutro na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Rozpoczyna się kolejna edycja targów Poznań Media Expo – Forum technologii cyfrowych.

Wejście na MTPW czasie targów obok wystawy sprzętowej, odbędzie się cykl prelekcji pod nazwą „Telewizja Cyfrowa dla Wszystkich 2.0”. Wykłady poprowadzą eksperci, którzy poruszą tematy związane z różnymi formami odbioru treści telewizyjnych rozpoczynając od DVB-T, poprzez platformy satelitarne i sieci kablowe, a kończąc na SmartTV.

Wystawa sprzętu, to przede wszystkim rozwiązania z zakresu nowych technologii do przekazu i odbioru sygnału telewizyjnego. Obok dekoderów i anten dedykowanych telewizji cyfrowej naziemnej DVB-T, pojawią się także urządzenia z zakresu technologii DVB-S oraz rozwiązania CATV.

Gości targów zainteresuje zapewne oferta urządzeń, które umożliwiają odbiór naziemnej telewizji cyfrowej w starszych odbiornikach. Poznańskie targi to przede wszystkim miejsce spotkań dla instalatorów, oraz firmy zajmujących się techniką telewizyjną. Z całą pewnością Poznań Media Expo będzie dla wszystkich ważnym miejscem do pozyskania wiedzy o działaniach rządowych dotyczących cyfryzacji kraju, a także na temat urządzeń i nowych technologii telewizyjnych.

Dwa pierwsze dni PME 2012 przeznaczone będą dla profesjonalistów, natomiast sobota będzie dniem otwartym dla szerokiej publiczności.

Bezpłatną wejściówkę na targi można otrzymać rejestrując się na stronie MTP

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz