POZnań Wilda

Tanecznym krokiem przez Madalinę

Weekend Taneczny na Madalinie  Foto: Madalina

Byliście już na Madalinie? Jeśli zaprzeczycie, to namawiamy, byście to nadrobili już w najbliższy weekend. Poznacie bardzo fajne miejsce, sympatycznych ludzi, będziecie też mieli okazję do… tańca!

Cóż nie wyzwala hormonów szczęścia lepiej niż ruch połączony z muzyką? – zachęcają organizatorzy – w weekend Madalina stanie się fabryką endorfin, a to za sprawą tańca, tym razem wszystkie punkty programu mają formę warsztatów, które będą też wzbogacone o pokazy.

Nie ma żadnych zapisów i rezerwacji miejsc, bo szczęście należy się każdemu. Dlatego wszyscy, którzy przybędą i będą chcieli uczestniczyć w zajęciach będą po prostu tańczyć. Będzie jazz, street dance, tańce irlandzkie, energiczne afro czy czarujący taniec hula. Rodzice maluchów będą mieli też okazję nauczyć się tańczyć ze swoimi gzubami w chustach. Wstęp i udział w zajęciach jest darmowy.

Tradycyjnie zachęcamy do przynoszenia swoich ulubionych potraw, które będziecie mogli przyrządzić na naszym grillu – dodają organizatorzy.

Dostępny będzie oczywiście także jedyny w Poznaniu tor skimboardowy, który jest gwarancją doskonalej zabawy. Zwłaszcza w upalne dni.

Dodatkową atrakcją może być już sama wyprawa na Madalinę bimbą. Na teren zajezdni przywiezie was linia turystyczna 0, uruchamiana przez MPK i Klub Miłośników Pojazdów Szynowych w Poznaniu!

Dokładny program atrakcji przygotowanych na najbliższy weekend znajdziecie poniżej.

SOBOTA
12:00 – Capoeira dla dzieci
13:00 – Afro i bębny dla każdego
14:30 – Taniec w chuście (dla dorosłych z maluszkami w chustach) – dodatkowo porady w zakresie chustowania na godzinę przed i po warsztatach
15:00 – Taniec Hula
16:00 – Step amerykański
16:30 – Body Music
17:00 – Taniec irlandzki

18:30 – Balfolk – warsztaty i potańcówka

NIEDZIELA
12:00 – Skakanki-tarzanki – taniec współczesny dla dzieci
12:30 – Street Dance dla każdego
13:00 – Tańce malucha – pląsy dla najmłodszych (1-3) z opiekunami
13:30 – Taniec w chustach – dodatkowo porady w zakresie chustowania na godzinę przed i po warsztatach
14:00 – Zabawa w balet
14:30 – Jazz dla młodzieży i nie tylko
15:00 – Folk for fun
16:30 – Taniec orientalny

Weekend Taneczny na Madalinie

Tagi:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz