K U L T U R A

Taneczna atrakcja dla miłośników Terpsychory

"Tumulus projekt" Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa w Poznani  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Ewelina Jaśkowiak


Koncert dyplomowy zawsze jest sporym wydarzeniem dla młodych artystów ale też sporą atrakcją dla widzów, miłośników baletu, którym patronuje Terpsychora, grecka muza tańca! Na niezwykłe wydarzenie zaprasza Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa z ulicy Świętosławskiej.

Koncert dyplomowy to zwieńczenie dziewięcioletniej pracy absolwentów, ale również przegląd dorobku osiągniętego przez wszystkich uczniów i nauczycieli w minionym roku. Tegoroczna prezentacja będzie atrakcyjna również ze względu na przyjazd licznej grupy młodzieży ze szkoły z Tel Awiwu ze szkoły High School of Arts Ironi Aleph, która współpracuje z poznańską szkołą.

W spektaklu wystąpi kilkudziesięciu młodych artystów prezentujących różne techniki taneczne zaprezentowane w ciekawej opowieści, to duże przedsięwzięcie dlatego zapraszamy do dużej sali – do Auli Artis – informuje Magdalena Ignaszak z promocji Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej.

Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 3 kwietnia dwukrotnie o godz. 12:00 i 17:00, w Auli Artis przy ul. Kutrzeby. Więcej informacji na stronie internetowej www.gov.pl/web/osbpoznan

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Ewelina Jaśkowiak

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz