POZnań

Taki standard tylko na PKP

Amatorskie głosniki na dworcu PKP  Foto:

Szklana elewacja nowego dworca i Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego nie wygląda estetycznie. Całość konstrukcji pokryta jest kurzem i wymaga porządnego szorowania.

Amatorskie głosniki na dworcu PKPCześć zachodnia, od otwarcia dworca nie była jeszcze myta, brudny jest także fragment należący do Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego i galerii handlowej. Brud na szybach to przede wszystkim efekt prac związanych z budową obiektu i nowego układu komunikacyjnego.

Rzecznik TriGranitu zapowiada w przyszłym tygodniu porządne czyszczenie całej konstrukcji. Będzie to możliwe po zakończeniu prac na placu budowy. W przyszłości mycie części należącej do dworca należeć będzie do PKP. Mamy nadzieję, że standard porządków i prac będzie zdecydowanie wyższy niż ten, którym zadziwia nas spółka kolejowa.

Na peronach dworca pojawiły się nowe głośniki, montowane najprostszą metodą natynkową. Wygląda to po prostu amatorsko i nieporządnie – napisał pan Marcin w mailu przysłanym na news@lepszypoznan.pl. Poza tym odradzam korzystanie z windy w nowym gmachu, cała lepi się od brudu i nie wiem jak to jest możliwe, bo jest cała oszklona ale śmierdzi moczem!

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz