K U L T U R A POZnań

Tak się bawią poznaniacy

Ekipa_Polish_Kartel  Foto:

Budzisz się po imprezie i nie wiesz gdzie jesteś! Być może takie zdarzenie miało już miejsce w niejednym życiorysie. A sytuacja w której wiesz, że idziesz na imprezę ale nie wiesz gdzie, też jest możliwa!

W ubiegły piątek odbył się pierwszy w Poznaniu event z cyklu Secret Place. Bilety były w limitowanej puli i do samego końca nie ujawniono adresu imprezy. W ostatniej chwili okazało się, że zabawa odbędzie się w nowym miejscu na kulturalnej mapie Poznania – D.O.M.88 – w loftach przy ulicy Ułańskiej.

Adres imprezy Secret Party został wysłany do wszystkich gości SMSem późnym piątkowym popołudniem, na 4 godziny przed jej rozpoczęciem. Ci, którzy kupili bilety lub dostali specjalne zaproszenie, dopiero na miejscu zobaczyli gdzie będą się bawić tego wieczoru. Organizatorem przedsięwzięcia był portal Muno.pl

Zagrała dobrze znana ekipa Polish Kartel czyli Juniore, Creamer, Will Art oraz Conradq. Natomiast gwiazdą wieczoru był Marcin Czubala z Mobilee Records. Przy muzyce klubowej w najlepszym wykonaniu bawiło się ponad 250 osób.

Na podstawie materiałów PASSION Public Relations

Tagi:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz