Stare Miasto

Sylwestrowa zabawa na pl. Wolności – organizacja ruchu

Sylwester Retro-Futuro plac Wolności  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Zapewne wuchta wiary witać będzie 2019 rok podczas imprezy na placu Wolności. Byśmy bawili się bezpiecznie zmieniona zostanie organizacja ruchu w tym rejonie.

Zmiany zostaną wprowadzone w poniedziałek już o godzinie 16:00 i będą obowiązywać do godziny 6:00 dnia następnego.

W tym czasie zamknięte dla ruchu pojazdów zostaną pl. Wolności, ul. 27 Grudnia oraz odcinek ul. Nowowiejskiego między ul. 23 Lutego i pl. Wolności – informuje Miejski Inżynier Ruchu.

Będziemy musieli korzystać z objazdu, który poprowadzi nas ulicami 23 Lutego, pl. Cyryla Ratajskiego, Mielżyńskiego, Fredry, Kościuszki. Będzie można natomiast dojechać na parking pod pl. Wolności oraz do hotelu Rzymskiego.

Ponadto 31 grudnia od godziny 20:00 do 1 stycznia do 6:00 zamknięta będzie zachodnia jezdnia Al. Marcinkowskiego, a od 23:30 do 6:00 zamknięty będzie odcinek ul. Podgórnej od pl. Wiosny Ludów do Al. Marcinkowskiego – dodaje Miejski Inżynier Ruchu.

Tutaj objazd wyznaczono ulicami Krysiewicza, Ogrodową, Powstańców Wlkp., al. Niepodległości, Libelta, pl. Cyryla Ratajskiego.

Bimby w rejonie ul. Podgórnej, Al. Marcinkowskiego i 27 Grudnia będą jeździć do godziny 21:30.

O tym jak będzie wyglądać Sylwester miejski organizowany na placu Wolności przeczytasz klikając tutaj.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

3 komentarzy

kliknij by dodać komentarz


  • Po syfie jaki zaprezentowano 27 grudnia na stadionie miejskim, wydawało się, że nic gorszego nie może się wydarzyć w temacie szeroko rozumiana rozrywka. Okazuje się, że można coś gorszego zaserwować, to właśnie miało miejsce na pl. Wolności ! Sylwester Jacka 😛 WSTYD I ŻENADA! No cóż jak ktoś babra politykę z “rozrywką” no to mamy to co mamy OBCIACH PO CAŁOŚCI 😛

  • odezwał się Pisowski troll – płacą ci za to czy z własnej głupoty to piszesz. Koncert na stadionie był rewelacyjny, co potwierdza wiele osób, bez obciachu z patriotyczną nutą!

  • Mógłbyś uzasadnić określenie “syf” ? Bo i ja i wielu wielu moich znajomych uważa, że koncert był wyjątkowo udany jak na tego typu imprezy. Chyba że gdzieś przewinęło się twoje syfiaste zdjęcie lub co gorsza twojej całej rodziny – wtedy rozumiem.