POZnań

Świąteczny Market Towarzyski na Kolejowej

Świąteczny Market Towarzyski  Foto: facebok

Już po raz szósty w Poznaniu organizowany jest Otwarty Market – jedna z największych oddolnych inicjatyw targowych w Wielkopolsce. Tegoroczna świąteczna edycja odbędzie się w znanej poznaniakom przestrzeni Nocnego Targu Towarzyskiego na ulicy Kolejowej 23. W weekend 15-16 grudnia szykuje się prawdziwa zakupowa uczta.

Otwarty Market powraca, by umożliwić poznaniakom zakup oryginalnych gwiazdkowych prezentów. Spodziewać należy się licznych stoisk z książkami, biżuterią, a także kosmetykami i modą. To połączenie dwóch przedsięwzięć Otwartego Marketu i Nocnego Targu Towarzyskiego.

Nietypowe lokalizacje, a także brak pośpiechu i bezpośredni kontakt z producentami i dystrybutorami zawsze był mocną stroną Marketu – zapraszają Filip Wojsznis i Agnieszka Korecka, organizatorzy przedsięwzięcia

Na chcących odpocząć od zakupów czeka strefa gastronomiczno-rozrywkowa. Można się tam będzie zrelaksować przy nastrojowej muzyce, spróbować lokalnych kulinariów oraz napić czegoś rozgrzewającego. Atmosferę tworzyć będą piękne dekoracje, kolorowe lampki i pachnąca choinka.

Data i godziny otwarcia: 15 i 16 grudnia, godz. 11:00 – 19:00, ul. Kolejowa 23 – Hala Nocny Targ Towarzyski

Użyte w artykule zdjęcia: facebok ,

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz