POZnań

Coraz bliżej… konwój Coca Coli już wkrótce w Poznaniu

Świąteczna ciężarówka Coca Coli już wkrótce pojawi się w Poznaniu! Selfie z czerwoną ciężarówką staje się podobnym elementem świątecznej zabawy jak wcześniej zdjęcie na kolanach u Mikołaja w przedszkolu. Ten współczesny konwój Mikołaja złożony jest z 2 oryginalnych amerykańskich ciężarówek. Łącznie odwiedzi 15 miast. W Poznaniu pojawi się 19 grudnia na Placu Wolności.

Podczas eventów Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy przyjaciół i całe rodziny. Będzie można m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającym wybitnie realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Coli. Dodatkowo, animatorzy będą prowadzić gry, konkursy i zabawy z nagrodami.

W ramach promowania świątecznej misji “Podaruj radość #jakMikołaj” marka zachęca, aby dostrzegać potrzeby innych. Dlatego zaprasza konsumentów do wspólnego wsparcia idei Szlachetnej Paczki. W tym celu przygotowano specjalną akcję, w której zarejestrowanie kodu spod nakrętek każdorazowo wspiera projekt kwotą 1 zł.

W tym roku hit świąteczny „Coraz bliżej Święta” wykona NOSOWSKA. Artystki nikomu nie trzeba przedstawiać. Świąteczny evergreen zyskał oryginalne brzmienie charakterystyczne dla muzyki elektronicznej i alternatywnej. Po wcześniejsze polskie wersje przeboju sięgali m.in. Kasia Kowalska czy Margaret w towarzystwie finalistów programu The Voice of Poland.

Nie jest łatwo wziąć na warsztat piosenkę, która od dawna funkcjonuje w umysłach ludzi… Wraz z FOXem chcemy podzielić się naszą interpretacją… Być Świętym Mikołajem, pośród tak wielu Mikołajów – to jak wsiąść do teleportera i wylądować w czasach, gdy tak łatwo było o radość – mówi Nosowska.

ŚWIĄTECZNA CIĘŻARÓWKA COCA-COLA – 19 GRUDNIA, PL. WOLNOŚCI 16:00 – 20:00

Użyte w artykule zdjęcia: Coca-Cola / facebook, © lepszyPOZNAN.pl / Karolina Kiraga

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz