K U L T U R A

Startuje piąta edycja Festiwalu Jednego Zdjęcia

Atelier Stowarzyszenia Łazęga Poznańska  Foto: materiały prasowe

Po raz piąty Atelier Stowarzyszenia Łazęga Poznańska zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w Festiwalu jednego Zdjęcia. Jest to wystawa / konkurs do którego każdy bez względu na wiek, wykształcenie, narodowość, miejsce zamieszkania, może zgłosić tylko jedno zdjęcie. Na zwycięzców czekają nagrody, a dla każdego uczestnika specjalny dyplom i gratulacje.

Do 24 grudnia należy zgłosić mailowo swoją chęć udziału, a do 28 grudnia (codziennie od 16:00 do godziny 21:00) przynieść do naszej galerii Atelier Stowarzyszenia Łazęga Poznańska tę Jedną Fotografię, wybraną przez z przepastnych zakamarków szuflad, kart i dysków pamięci – Jedno najlepsze, najważniejsze Zdjęcie ze swoich zbiorów.
Zalecany format zdjęcia to ok. 15×21, Ważne by dłuższy wymiar zdjęcia nie przekroczył 21 cm. Najlepiej na papierze matowym lub półmatowym, ale dopuszczone będą też świątecznie, błyszczące.

Festiwal Jednego Zdjęcia rozpocznie się wystawą wszystkich dostarczonych fotografii. Natomiast wystawa festiwalowa odbędzie się w realu i online. W wyniku głosowania publiczności, zostaną przyznane wyróżnienia i nagrody.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz