K U L T U R A

Startuje druga edycja Festiwalu Jednego Zdjęcia

Atelier Stowarzyszenia Łazęga Poznańska  Foto: materiały prasowe

Po raz drugi Atelier Stowarzyszenia Łazęga Poznańska zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w Festiwalu jednego Zdjęcia. Jest to wystawa / konkurs do którego każdy może zgłosić tylko jedno zdjęcie. Na zwycięzców czekają nagrody, a dla każdego uczestnika specjalny dyplom i gratulacje.

Do 27 czerwca można zgłaszać swoje prace. Spośród swoich zdjęć należy wybrać jedną fotografię, które jest dla Was najważniejsze, najbliższe sercu i oku. Następnie należy je “wywołać” samodzielnie lub zrobić odbitkę na papierze w zakładzie fotograficznym, fotolabie. I dostarczyć do Atelier Stowarzyszenia Łazęga Poznańska przy ulicy Święty Marcin 75 (zielony pawilon w podwórzu kamienicy) z opisem na odwrocie: Imię i nazwisko autora. Obowiązujący format odbitki to 15 x 21 w wersji matowej lub półmatowej.

Zdjęcia zostaną umieszczone na ścianach galerii w ostatni weekend czerwca.

Zdjęcia będą ponumerowane, a zwiedzający wystawę będą mogli wybrać każdy swoje ulubione/ najlepsze w ich opinii i zagłosować na nie wrzucając kartkę z numerem do urny. Głosować będzie można do 10 lipca. 11 lipca ogłosimy i opublikujemy trójkę wybranych przez publiczność najlepszych zdjęć oraz pięć dodatkowych wyróżnionych (z największa liczbą głosów). Na zwycięzców czekają nagrody, dla każdego uczestnika specjalny dyplom i gratulacje – tłumaczą organizatorzy.

Nie jest łatwo wybrać to jedno zdjęcie. Dlatego organizatorzy podpowiadają, by znaleźć te, które mówi najwięcej o Was samych, o tym, co uznajecie za piękne, ciekawe, warte uwiecznienia. Które jest dla Was najważniejsze.

Festiwal jednego zdjęcia
Atelier Stowarzyszenia Łazęga Poznańska
ulica Święty Marcin 75
Wasze fotografie można dostarczać od 2 do 27 czerwca włącznie w godzinach od 16:00 do 20:00

Tekst: Ewelina Jaśkowiak


Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz