Aglomeracja

Sportowe auta rajdu Dakar w Obornikach

Star 266 - pojazd  biorący udział w rajdzie Paryż Dakar  Foto: Królik / wikipedia

W Obornikach szykuje się niezwykła gratka nie tylko dla miłośników sportów motorowych. Barwy Dakaru 2017 to prezentacje, pokazy, spotkania z uczestnikami tego najtrudniejszego wyścigu na świecie oraz zawodnikami wielu innych dyscyplin motorowych.

Barwy Dakaru w Obornikach

To będzie okazja do podziwiania niezwykłych pojazdów biorących udział w Dakarze: quadu Rafała Sonika, auta Adama Małysza, ciężarówki Star 66 i MAN, rajdówki prasowej czy motorów żużlowych Tomasza Golloba. Profesjonalny team zaprezentuje także rozkładanie na części i skręcanie auta rajdowego.

W historycznym budynku Młyna Dahlmann’a będzie również okazja spotkać uczestników tego arcytrudnego rajdu m.in. Wojtka Rencza, Grzegoraz Barana, Jerzego Mazura czy Jakuba Piątka oraz podziwiać puchary Sonika, Golloba oraz Hołowczyca.

Na Targowisku Miejskim w Obronikach swoje umiejętności zaprezentują Mistrzowie Polski w Trialu, tam również nastąpi start rajdu 4×4. Dodatkową atrakcję będzie możliwość nocnego zwiedzania całej ekspozycji z soboty na niedzielę. Wszystkie eksponaty i pojazdy zostaną podświetlone specjalnymi

Barwy Dakaru – zapraszamy do Obornik w dniach 25 – 26 marca w godz. 10.00 – 17.00 oraz na nocne zwiedzanie z soboty na niedzielę od 22.00 do 1.00. Miejsce: Młyn Dahlmanna, park, Targowisko Miejskie (ul. Chłopska).Wstęp wolny

Użyte w artykule zdjęcia: Królik / wikipedia, materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz