Kórnik

Śmiertelne potrącenie rowerzysty, śmiertelnie potrącona piesza…

uwaga wypadek 1280  Foto: lepszyPOZNAN.pl / ag

Niespokojnie jest od rana na drogach w naszej aglomeracji. W Kórniku został potrącony rowerzysta. Niestety zginął. W Poznaniu potrącona została piesza.

Rowerzysta został potrącony przez osobowego mercedesa na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 434 z ulicą Konarską w Kórniku. Do zdarzenia doszło około godziny 6:00.

18-letni rowerzysta trafił do szpitala, gdzie niestety zmarł.

Na miejscu tego tragicznego wypadku pracują m. in. policjanci, którzy starają się ustalić przyczyny i przebieg całego zdarzenia. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać w tym miejscu jeszcze dość długo.

Do poważnego wypadku doszło też na drodze krajowej nr 15 z Jarocina do Krotoszyna, w Golinie. Tutaj ciężko ranne zostały 2 osoby w zderzeniu autobusu PKS z osobowym mercedesem. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR, a droga była całkowicie zablokowana. Do szpitala trafił kierowca i pasażer samochodu osobowego. Ranna została także jedna osoba jadąca autobusem.

Młoda kobieta została potrącona na ul. Brzechwy na osiedlu Bajkowym w Poznaniu. Do wypadku doszło po godzinie 9:00. Kobietę przez godzinę reanimowano, jednak nie udało się jej uratować.

Według świadków wypadku, na których powołuj się Radio Poznań, samochód który potrącił młodą kobietę jechał bardzo szybko.

Z powodu wypadku drogowego zamknięto ul. J. Brzechwy – informuje poznańskie MPK – wprowadziliśmy objazd ul. Bukowską linii autobusowych nr 48 oraz 77.

AKTUALIZACJA (13:04) – ruch na ul. Brzechwy został wznowiony i autobusy wróciły na swoje stałe trasy.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / ag

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz