K U L T U R A

Siódmy Kulturalny weekend – 8 spotkań z artystami!

Scena Quadro  Foto: materiały prasowe / Estrada Poznańska

Interesująco zapowiada się kolejny kulturalny weekend na Starym Mieście. To dobry czas dla miłośników teatru muzyki latino i swinga.

Bogaty cykl wydarzeń rozpocznie w piątek koncert Orkiestry Prowincjonalnej. W sobotę i niedzielę organizatorzy zapraszają na spektakle Teatru Fuzja. Tym razem czekają na nas przedstawienia „Co w szafie piszczy” i „Odkrywcy”.

Warto pamiętać, że bajki prezentowane przez Teatr Fuzja to nie tylko rozrywka. Każda z nich niesie ze sobą też pewien przekaz edukacyjny. Kto był, już wie że wart. Kto jeszcze nie pojawił się przy Scenie na Quadro ma szansę przekonać się jak świetnym wyborem jest wyprawa z dziećmi na takie przedstawienie.

Sobotni wieczór to wielka gratka dla fanów muzyki latino. Na Dziedzińcu Szkoły Baletowej odbędzie się bowiem koncert właśnie w tych klimatach, a muzycznym przewodnikiem będzie Victor Baeza!

Tradycyjnie na zakończenie weekendu na poznaniaków i turystów czeka Swingująca Starówka pod Odwachem. Tym razem Patrycjusz Gruszecki Music zagra w towarzystwie Old Men Jazz Quartet!

W sobotę i niedzielę Estrada zaprasza do Salonu Sąsiedzkiego usytuowanego na świeżym powietrzu w okolicach ulicy Zamkowej. Co tym razem przygotują dla gości pomysłodawcy projektu? Na pewno nie zabraknie dobrej muzyki i przekąsek serwowanych przez szefa Kuchni Dragona. Wszystkich miłośników spotkań plenerowych, pysznej kawy, czy poznańskich przekąsek już zapraszamy do Salonu. Wstęp wolny, a przekąski i napoje serwowane są za darmo!

10 sierpnia, godzina 19:00, Orkiestra Prowincjonalna – Scena na Quadro
11 sierpnia, godzina 11:00, ul. Zamkowa – Śniadanie w Salonie Sąsiedzkim
11 sierpnia, godzina 12:30, Teatr Fuzja „Co w szafie piszczy” – Scena na Quadro
11 sierpnia, godzina 17:00, Dziedziniec Szkoły Baletowej, FUNDACJA SOY LATINO – koncert
12 sierpnia, godzina 12:30, Teatr Fuzja „Odkrywcy” – Scena na Quadro
12 sierpień, w godzinach 13:30-16:00, Odwach, Patrycjusz Gruszecki Music & Old Men Jazz Quartet 12 sierpnia, godzina 14:00, ul. Zamkowa – Słodkie w Salonie Sąsiedzkim

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe / Estrada Poznańska

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz