Śródka

Siłownia poświęcona, można bezpiecznie ćwiczyć

Otwarcie siłowni zewnętrznej na Śródce  Foto: POSiR

Po wymianie sztucznej murawy na najbardziej nowoczesną w Poznaniu, wykonaniu dwóch nowych boisk do siatkówki plażowej i oddaniu do użytku ośrodka Kibice Razem, na terenie Młodzieżowego Ośrodka Sportowego przy ulicy Gdańskiej 1 zakończyła się kolejna inwestycja.

Otwarcie siłowni zewnętrznej na ŚródceNowy obiekt poświęcił katedralny proboszcz, a następnie wstęgę przecinali przedstawiciele Rady Osiedla Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, ze środków której sfinansowano prace oraz dyrektor POSiR. Chwilę później do ćwiczenia przystąpili uczniowie z pobliskich szkół.

Siłownia zewnętrzna na terenie Młodzieżowego Ośrodka Sportowego to kolejna inwestycją, którą Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zrealizowały dzięki wsparciu finansowemu Rad Osiedlowych. W tym roku dzięki pomocy Rady Osiedla Wilda zbudowaliśmy już boiska do siatkówki plażowej na terenie pływalni letniej Chwiałka. Cieszy mnie dobra współpraca z Radami, które są przecież głosem społeczności lokalnej – mówi Zbigniew Madoński, dyrektor POSiR.

Młodzieżowy Ośrodek Sportowy mieści się przy ulicy Gdańskiej 1 w Poznaniu. Jest organizatorem wielu imprez sportowych dla dzieci i młodzieży, takich jak Igrzyska Młodzieży Szkolnej dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Z nowej siłowni zewnętrznej w godzinach otwarcia obiektu będą mogli korzystać nieodpłatnie wszyscy mieszkańcy Poznania.

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz